Basit&Ulaşılabilir #1: Dove Intensive Cream


14 Ekim 2011 Cuma

Böyle bir seri yapmaya karar verdim. Her zaman pahalı ürünler en iyi olacak değil ya...

Benim ellerim çok kuru ve krem sürmeyi de hep -ama hep- unutturum. Aslında, unutmaktan da ziyade, bilgisayarda çalışırken yağlı yağlı hissetmekten nefret ettiğim için özellikle de sürmediğim olur. Sonuç: kışın çatlamaya yüz tutan eller!

Geçen kış, bu durumu bir arkadaşımın hediye ettiği Body Shop Hemp Hand Cream kenevirli el kremi ile idare etmiştim. Çok yoğun bir krem, kokusu gerçekten kötü; ama, ellerimi yumuşacık yapmıştı. Tek sorunu, gerçekten çok yağlı olmasıydı.

Bu sene, evdeki el kremim bitince, markette öylesine rastladığım Dove'un Intensive Cream çok çok kuru eller için el kremini aldım. Eve gelip sürdüğümde, o kadar yağsız geldi ki, hiç işe yaramayacağını düşünmüştüm; fena halde yanılmışım!


Yalnızca -gerçekten yalnızca- gece yatarken sürüyorum ve 24 saat ellerim yumuşacık kalıyor. Ankara için inanılmaz bir performans! Hiç yağlı bir his bırakmıyor, hiç krem sürmemişsiniz gibi hissettiriyor. Benim gibi krem sürmeyi unutan ya da yağlı histen hoşlanmadığı için özellikle krem sürmeyen biri için rüya ürün. Üstelik de son derece hesaplı!

Tek kötü yanı, hoş bir kokusu yok... o olabilir. Benim için çok sorun değil.

Öneririm, aklınızda bulunsun...4 yorum

 1. yaa begenmedınmı Kokusunu sen kızz ama dovE guzel kokar halbukı acepa bu kreMImı kotu kOkuyordu :S ?

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel bir kokusu yok, biraz kimyasal kokuyor...

  YanıtlaSil
 4. humm dıgEr dovE kremlEr gibi değİl ozaman bu ilGinç :S

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.