TIGI Bed Head -Superstar: Saç Spreyi


28 Ekim 2011 Cuma

İnce telli, zor şekil alan ve aldığı şekli saatler içinde kaybedebilen bir saç tipim var. Her gün sabah saç yıkayıp çekillendirme imkanım da ne yazık ki yok! Dolayısıyla, şekil koruyucu ve sabitleyici özelliği olan saç ürünleri benim için hep çok önemli olmuştur.

Annem bu ürünü kuaförümüz Hakan'dan almış (Aqua Kuaför, Yıldız'da, şiddetle öneririm!). TIGI Bed Head serisini Kanada'da iken görmüştüm; ama, alıp kullanma şansım olmamıştı! Keşke deneyip stoklayıp gelseymişim! Ya da, annem daha önce alsaymış da, arkadaşım Z. Amerika'dan dönmeden Amazon'dan kutu kutu isteseymişim.

Neyse, TIGI Bed Head Superstar -Queen for a Day Thickening Spray aslında püskürtülen sıvı jöle kıvamında bir ürün. Yani, yalnızca şekli sabitlemek için değil, şekillendirmek için de kullanılabiliyor. Ben, sabah kalktığımda sönmüş olan buklelerimi canlandırmak için kullandım. Şişeyi hafif çalkalayıp saçıma püskürttüm ve ellerimle şekil verdim... ve sonuç şahane oldu! Saçlarım tüm gün sönmediği gibi, ertesi sabah kalktığımda da gayet iyi durumdaydı. Yeniden bir uygulamayla, daha yeni yıkanmış gibi görünen saçlara kavuşmuş oldum!


TIGI Bed Head ürünlerini yalnızca bizim kuaförde gördüm; güzellik marketlerinde var mıdır, bilmiyorum. Amazon'da fiyatları şöyle; evet, Türkiye'den epey uygun. Ama, buradan alacaksanız bile, verilen paraya değiyor!

Rastlarsanız aklınızda bulunsun...
Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.