Mutlaka Edinilmeli Listesi No.1: Nail Foundation by Butter London / L'Arc-en-ciel

Mutlaka Edinilmeli Listesi No.1: Nail Foundation by Butter London


17 Kasım 2011 Perşembe

Bu oje bazını Karla Sugar'da gördüm. Jel kıvamındaki canlı/nude (ten) renkli ojeleri düzgün sürebilmek için muhteşem bir şey. Adı: Nail Foundation by Butter London. Adı gibi, çok açık renk bir oje olduğunu, tırnağın beyaz çizgisini kapatacak ancak üzerine süreceğiniz ojenin rengini değiştirmeyecek kadar renk verdiğini yazmış Karla Sugar.

Google'da aradığımda Türkiye'den alabileceğim bir yer bulamadım ne yazık ki (bkz. Edit!)... Amazon'da fiyatı (ve aslında normal satış fiyatı da aynı zamanda) 18$. İstek listeme ekledim!

Neden istiyorum bunu peki?

Yazın aldığım, açık renkli ve jel kıvamındaki ojeleri ve bu sonbaharda aldığım çok açık nude ojeleri sürerken, tırnaklarım çok beyaz olduğu içın sıkıntı yaşıyorum. Renkleri 4-5 kattan sonra ancak ortaya çıkıyor ve hala düzgün sürülememiş olabiliyor. Bu "tırnak fondoteninin" vadettiği de, bu ojelerin şişede durduğu gibi durmasını sağlamak :) Yani, bende olmalı!

Türkiye'de satışı olup olmadığını bilen var mı peki?

(Edit: Ocak ayından itibaren bu ürün Douglas mağazalarında satılmaya başlandı... Cuma günü -13.01.2012- fiyatını sorduğumda 55 TL idi. Ben Amazon seçeneğini kullanacağım!)Hiç yorum yok

Yorum Gönderme

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.