Rossmann -Rival de Loop Alışverişim / L'Arc-en-ciel

Rossmann -Rival de Loop Alışverişim


15 Kasım 2011 Salı

Rossmann Kentpark'ta açıldığından beri gittiğimiz, ürünlerini de çok sevdiğimiz bir market. Biz daha önce, civciv için organik vanilyalı ve çikolatalı muhallebilerinden almaya gidiyorduk daha çok... o arada, gözüme Rossmann'a özel, Alman kozmetik markaları çarpmaya başladı. Rival de Loop bunlardan biri. Fiyatları uygun, kalitesi iyi. En son gidişimizde, çok ihtiyacım olan iki ürün buldum: oje düzeltici kalem ve tırnak eti yumuşatıcı kalem. İkisi de kalem formunda, ucu küt aplikatörleri var. Bu sayede, ürünler kolaylıkla uygulanabiliyor.

Oje düzeltici kalemle, düzgün süremediğiniz ojeyi şahane bir maniküre dönüştürmek mümkün! Benim için rüya ürün yani... Tırnak eti yumuşatıcı krem, kayısı yağı içeriyor. Mucize beklemezseniz, evde tırnak etlerine bakım yapmak için oldukça pratik bir ürün diyebilirim. Bu yağ ile bakım yaptıktan sonra, tırnak etlerini itmek ve güzel görünen tırnaklara kavuşmak çok kolay.

Beyaz olan oje düzeltici, sarı olan tırnak eti yumuşatıcı kalem... Her ikisinin fiyatı da 4,99 TL!!!

Evet, bakım ürünü alırken, dayanamadım ve bu muhteşem renkteki ojeyi de sepete attım! Bu fotoğrafta tam anlaşılmıyor; ama, aşağıdakilere bakarsanız rengin güzelliğini göreceksiniz...
Rival de Loop, 52 numara kendisi... üstelik, 2,19 TL! Israrla isteyiniz... nefis bir yeşil. Ne nefti, ne çimen yeşili; ikisinin arasında bir rengi var. Sürülmesi kolay, iki katta tam opak oluyor. Tırnağımdan çıkarmak istemedim; 3 gün ojeye uygun kıyafet giymeye uğraştım :)

Rival de Loop ile birlikte bir de Paste oje aldım; onun da rengi şahane... yazısı sonra gelecek.

Etrafınızda Rossmann varsa, uğrayın derim. Pişman olmazsınız!6 yorum

 1. tırnak etii yumuşatıcısıı hariikaa çok işe yarayan biR ürüN etkisi uzun süre kaldı bendeDe...
  çekılişe katılabılıyormuyum bende sosyal hesapdan duyurma sansım yok ama ...ızleyıcın olmam yeterlıyse katılayım ..:D

  YanıtlayınSil
 2. Matruşka, evet, ben de sevmiştim tırnak eti yumuşatıcısını.

  Çekilişe katılmak için izleyici olmak yeterli, ben yalnızca sosyal ağlardan duyurursanız teşekkür ederim demiştim. Zorunlu değil yani :) Beklerim çekilişe :)

  YanıtlayınSil
 3. vlla rossman olsun watsons olsun şaşırttılar beni heP butun uRünleri kalitElı uygun fıyaT...

  cok tesekkrlEr gelıyorum hemen.:D

  YanıtlayınSil
 4. Doğru, her iki markanın da çoğu ürünü çok güzel :)

  YanıtlayınSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.