Ho Ho Ho -Yılbaşı Modu :)


19 Aralık 2011 Pazartesi

Ben zaten Aralık başı itibariyle yılbaşı moduna girmiştim; ama, ışıl ışıl mağazaları, rengarenk süslenmiş ağaçları bir de tabii şeker gibi hediyelik eşyaları, kofreleri, hediye setlerini görünce iyice aklım başımdan gitti!

Pek çok kozmetik mağazasının kofreleri var; ama, benim her sene gözüm Watsons'a takılır. Onların kofreleri hem çok gösterişli, hem de fiyatları -kalitesine ve gösterişine göre- oldukça uygun. Ve sanırım bu yüzden, satışa çıktıktan sonra çok kısa bir süre içinde tükeniyor! 365-Watsons'dakiler bitmek üzere gördüğüm kadarıyla...Yalnızca hediye setleri değil, ufak ufak bir sürü hoşluk da var. Bu aşağıdaki duş jelleri mesela! 3'lü satılan, minik, yılbaşı ruhunu tam yansıtan, şeker gibi şeyler... Ben bizim civcive aldım, bayıldı! Zaten banyo yapmayı sever; ama, daha bir eğlendik bunlarla.


Üstelik, kokuları da çok güzel, cildi de kurutmuyor. Kaliteli yani! Aklınızda bulunsun, seyahate giderken çantanıza atabilirsiniz, hediyelerinizin yanına hoşluk olsun diye ekleyebilirsiniz...

İyi seneler!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.