Ki-re-mit!


20 Aralık 2011 Salı

Nasıl buldun bunu G.? Budur, değil mi?


G.'nin tam da bu renk (kiremit rengi) bluzu için kiremit rengi oje istediğini konuştuğumuz günden beri kendimi kiremit rengi oje bulmaya adamıştım. Bu şeker şey pazar günü Watsons'da karşıma çıktı!

Kendisi Alix Avien, 291 numara. Alix Avien'in ojelerini daha önceden denemediğime inanamıyorum. Tek kat bile yetiyor opak olması için (ben yine de 2 kat sürdüm) ve yoğun bir oje olmasına rağmen çok çabuk kuruyor. Üstelik renk de, bu yılın kıyafetlerde kullanılan moda renklerinden.

Pek çok ten rengine ve kıyafete de yakışacağını düşünüyorum... aklınızda bulunsun!

NOT: G.'ciğim, senin için de bir tane attım sepete, Cuma akşam kavuşursun :)
2 yorum

  1. Bende watsonda gördüm dün sürdüm ama ışıktan mı ne anlayamadım kiremit olduğunu tam bide gecen senenn moda rengı gök mavısı oje ustune surdum eve geldım renk tam da buymuş almadığıma bın pişman biriyim benim ten rengim buğday rengi sence yakışır mı ??? bu renk için ölüyor gıbıyım :)) çok taktım yakışmasa da alcam bır dahı kı gıdıste beyaz tenlılere cok yakışır gıbı geldı ama bende ıstıyorummmm :))

    YanıtlaSil
  2. Duygu, bence buğday tene yakışır ama dediğin gibi, eğer çok kafana takıldıysa al bence de. Yapısını da çok beğenmişim ben :) Sevgiler!!! Başak

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.