Sigma Beauty Buffer F45 ve Blending E25 Fırçalarım Geldi!


8 Aralık 2011 Perşembe

Haberini Kasım'ın 25'inde vermiştim; Sigma Beauty, Black Friday dolayısıyla tüm gönderilerini ücretsiz yapıyordu! Ve ben de hemen Buffer F45 Kabuki fırça ve Blending E25 fırça almıştım. Aslında, yurtdışında gönderi yapılacak, kaybolur mu, başına başkaca bir şey gelir mi fırçaların diye endişelenmiyor da değildim; ama, iki gün önce postacı kapımı çaldı ve fırçalarımı getirdi!

Öyle sağlam paketlenmiş ki, yıllar önce yaşadığım "yurtdışından gelen bu paketin içinde ne olabilir?" yağmasına maruz kalması mümkün değilmiş zaten! İçini açınca daha bir neşelendim... ne şık paketlemiş Sigma fırçalarını!


Şık kırmızı tülden bir kesenin içinden, arkasında fırçaların kullanımı ve özellikle temizliğiyle ilgili bilgiler içeren bir kart, Sigma Complete Kit'in içindeki fırçaları tanıtıcı bir broşür ve -bizim Türkiye'de pek işimize yaramayacak "Sigma ortakları programına nasıl katılırsınız? (hediye puanlar, vs.)" bir bilgi notu çıktı. Fırçaları övmeden önce, bu yurtdışından yapılan gönderilerin özenine dikkat çekmek istiyorum. Çok zor değil insanı gülümsetecek bir sunum yapmak. Yani, bakarsanız, o tül kese, ya da gönderdikleri kart, broşür, vs. hayati önem taşımıyor müşteri için; ama, müşterinin yüzünü gülümsetiyor ve özen gösterildiğini hissettiriyor!

Fırçalara gelirsek...Her ikisi de yumuşacık, kalitesi her halinden belli fırçalar. MAC Hello Kitty Special Edition setiyle yaşadığım hayal kırıklığının üstüne çok iyi geldi (bu ayrı bir yazı konusu).

Kabuki fırça (Buffer F45) ile hem MAC Select Sheer Pressed Powder'ı uygulamayı denedim, hem de The Body Shop Shimmer Waves allığımı. Bir kere ürünü çok güzel alıyor ve harika dağıtıyor! Pudra konusunda sıkıntı duymuyordum da, allığı bu kadar geniş yüzeyli bir fırçayla nasıl palyaçoya dönmeden uygularım diye merak ediyordum. Endişeye mahal yokmuş! Hafifçe ürünü alıp elmacık kemikleri boyunca dağıttım fırçayla. Nefis oldu! Işıl ışıl gezdim bütün gün ortada :)

Blending E25 fırça ile de, göz makyajımı yaptıktan sonra sürdüğüm MAC Technokahl Graphblack göz kalemini dağıttım. Nasıl bu kadar kolay dumanlı göz makyajı yapabildiğime ben de şaştım kaldım :)

Gelecek seneki Black Friday'ı heyecanla bekliyorum... Tüm Sigma dünyası da beni beklesin, geliyorum!!!

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.