Vanilya Club Aralık Ayı Kutusu


8 Aralık 2011 Perşembe

İş değişikliği nedeniyle bu hafta -belki önümüzdeki hafta da- evdeyim. Ve birikmiş yazıları yazma fırsatım nihayet var!

Evde olunca, Vanilya Aralık ayı kutusunu ev konforunda açtım, denedim, inceledim, oynadım :) Vanilya Club, geçen ay gelen eleştiriler üzerine kutulaırn içeriğini biraz daha arttıracağını, daha çok makyaj ürünü koyacağını ve ürün boylarını da dolgunlaştıracağını iletmişti. "Dolgun boy" dışında vaadini yerine getirmiş. Bir de, gerçekten göz dolduran bir sunumla göndermiş Aralık ayı paketini...

Evet, bu minik zilli kart beni benden aldı, itiraf ediyorum...

Kutudan, Jane Iredale mineral makyaj ürünleri ve Nuxe Huile Prodigieuse ilgili birer broşür ve Nuxe'dan 100 TL'lik alışverişe 20 TL indirim kuponu çıktı! Bu güzel; çünkü birazdan da bahsedeceğim, Nuxe'un gönderilen ürününe bayıldım!

Ürünlere sırayla göz atalım...


1- Bond No.9 I Love NY for Her, for Him, for All: Bayan, erkek ve unisex parfüm testerlerı. Erkeğine baba horoz pek sevindi :) Gerçekten, tenine de yakıştı... Unisex olanı ben pek tutmadım. Zaten sandalağacı gibi baharatlı ve kuvvetli notalardan pek hazetmem. Tenime de gitmediğini düşünüyorum. Bayan parfümü ise güzel. Tanıtım kartında yazdığı gibi "şekerli" kokuyor. Kışa yakıştığını düşünüyorum bu kokuların... ama, sürekli kullanabileceğim bir parfüm değil.

2- Fruttini Pineapple&Proceso Duş Jeli: Ah işte, benim markam :) Amadea tanıştırmıştı, Vanilya da yine bir deneme boy ürününü göndermiş! Ananas ve proseco üzümünün vücut losyonunu denemiş ve kokusuna bayılmıştım! Duş jeliyle birlikte kullanmak çok keyfili olacak. Bu ürünün kokusu da muhteşem!!

3- Nuxe Paris Huile Prodigieuse: Yüz, vücut ve saçlarda kullanılan çok amaçlı kuru yağ, olarak anlatılmış. Hep görüp merak ettiğim bir üründü. Kutudan çıktığından beri gece yatarken, kayısı çekirdeği yağı yerine bu yağı sürüyorum nemlendirici olarak. Daha etkisini görmeme var, diye düşünüyorum; ama, kokusu, sürülüşü ve yağlı his bırakmayışıyla benim gönlümü çoktan kazandı bile!

4- L'Occitane Verbana El için Krem Jel: Evet, bu bir el kremi değil aslında. Şişmeyi ortadan kaldıran ve terlemeyi azaltan bir bakım kremi. Her iki sorundan da muzdarip bir insan olarak bu ürüne çok sevindim. Kokusu başlı başına bir olay! Sürüldükten sonra da hemen emiliyor. Evde olduğum için, sıkıntılı bir durumum da olmadığı için şişme ve terleme üzerindeki etkisini gözlemleyemedim; ama, yakında anlarım :)

5- Bodysol SOS Lipstick: İşte BUDUR! Ben bu dudak kremine aşık oldum... Yazmıştım; burnumdan nefes alamadığım için dudaklarım gece çok çatlıyor. Aynı şekilde, özellikle kışın, çatlamasıyla baş edemiyorum. Kutunun geldiği gece sürüp yattım Bodysol'ü, sabah kalktığımda hala ürün dudaklarımdaydı ve yumuşacıktı! Ayrıca, içinde paraben vb. hiçbir sağlığa zararlşı madde olmadığından, civcivin dudaklarını nemlendirmek için de kullanabildim! Bundan almaya devam edeceğim!

6- Jane Iredale Pure Pressed Base SPF 20: Minik bir far gibi geldi bu ürün, Natural renkte. Islak veya kuru baz olarak kullanılabiliyormuş. Tanıtımında "pudra, fondoten, kapatıcılık özellikleri bir arada" yazıyor. Ambalaj çok minik olunca bütün yüzümde denemedim, far bazı olarak kullandım ve çok beğendim. Kapatıcı fırçasıyla sürdüm. Sürülmesi çok kolay ve ürünün dokusu çok güzel!

7- Jane Iredale Just Kissed Lip Plumper: Şahane bir ürün... Hem bana gönderdikleri renge bayıldım, hem de dudaktaki duruşuna. Rengin dıştan bu kadar koyu göründüğüne aldanmayın, dudakta hafif kalıyor. Gerçekten çok dozunda bir ışıltı ve nefis bir dolgunluk veriyor. Hergün kullanasım var; bir yandan da, bitmesini hiç istemiyorum. Ne yapacağımı şaşırdım :)


Ve böylece Vanilya Club Aralık kutusundan bana çıkanları özetlemiş oldum! Diğer kutularda, başka hangi ürünler varmış, diye merak ederseniz buraya bir TIK!

Ocak ayını ve yeni yılın ilk kutusunu heyecanla bekliyorum...Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.