Büyük Yves Rocher İndirimi ve Culture Bio Serisi


4 Ocak 2012 Çarşamba

Yves Rocher markasını seviyorum: hem ürünleri bitkisel ve kaliteli, hem de fiyatları uygun. Her ne kadar, Avrupa'yla karşılaştırdığımda Türkiye fiyatları insanı çileden çıkartsa da, böyle indirim zamanları denemek istediğiniz ürünleri test etmek ve hali hazırda kullandıklarınızı yedeklemek için iyi fırsat!

Telefonuma gelen mesaja göre, Yarin (5 Ocak) %50'ye varan büyük indirimleri başlıyor ve 8 Ocak'a kadar (4 gün) sürecek. Ürünlere önceden göz atmak isterseniz, web sayfasına TIKlayın!

Culture Bio -Wake up Lotion/Lotion de Reveil


Ben en çok nefis kokan el kremlerini ve "Lotion de Reveil/Wake up Lotion" sabah "toniğini" kullanıyorum. Bu tonik, Culture Bio serisinden. Culture Bio serisi 19 bitkinin harmanlanmasından oluşuyor ve %85'e kadar da organik bitki özü içeriyor. Serinin içinde gece ve gündüz için ayrı olarak yüz nemlendiricileri, serumlar, göz çevresi için kremler, tonikler ve temizleme losyonları mevcut. 

Sabah serisinin özelliği, içerdiği Nergis, Zeytin Ağacı, Aloe Vera, Yeşil Çay, Nane, Yulaf, Shea Ağacı, Tatlı Badem, Fındık özleri ile cildi uyandırmak ve güzelliğini ortaya çıkarmak. Akşam serisi ise Latin Çiçeği, Susam, Papatya, Jojoba, Lavanta, Tatlı Portakal, Petit Grain, Çarkıfelek Çiçeği, Agave, Hamamelis ile cildi yatıştırıp güzelliğini korumayı vaadediyor.

Ben Wake up Lotion'ı çok seviyorum. Kokusu gerçekten uyarıcı. Cilt üstündeki gece bakımı kalıntılarını da çok güzel temizliyor. Geçen senenin Mayıs ayından beri bunu kullanıyorum ve çok memnunum. Aynı serinin gündüz serumunu ve gündüz göz çevresi kremini de denedim. Serum bana çok özel gelmedi; ama, göz çevresi kremi fena değildi. Bu indirimde denk getirebilirsem, gece için olan toniğini (Lotion de Coucher) ve gündüz nemlendiricisini denemeyi düşünüyorum. Denk getirebilirsem, diyorum; çünkü, bu seriyi nedense Türkiye'deki mağazalarda çok göremiyorum ne yazık ki...

Denemediğim; ama, çok methini duyduğum Comme une Evidence parfüm serisinden bir ürün de denemek istiyorum aslında. Kokusunun çok güzel olduğunu okudum pek çok yerden... Turunçgiller ve yasemin notaları varmış, sanki tam bana göre...

Cilt bakımı dışında, makyaj malzemeleri de güzel ve özenli. Özellikle hayranı olduğum bir rimeli var: Lash Plumping Mascara! Hem uzun hem de hacimli gösteriyor kirpikleri. Topaklanma yapmıyor ve kirpikleri ağırlaştırmıyor. Ben sayesinde muhteşem göz makyajları yapabiliyorum (bkz. aşağıdaki foto). Fiyatı zaten benzer kalitede ve benzer sonuç veren ürünlere göre (örn. Estee Lauder Double Wear Mascara) uygun. Bir de %50 inerse çok keyifli olur! 
Yves Rocher Lash Plumping Mascara, Black

Benim şahsen kullanıp da önerebileceklerim bunlar... ama makyaj serisinin de pigmentasyonu güçlü ve renkleri de çok güzel. Aklınızda bulunsun!

Haydi bakalım, rastgele!!!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.