Gold Rush! -Pastel No.91


8 Ocak 2012 Pazar

Altına hücum!

Geçen yıllarda yanından bile geçmeyeceğim altın rengi, nam-ı diğer dore, bu sene gözümün en çok kaydığı, elimin en çok gittiği renk! Tabii vitrinlerde, dergilerde sıkça görüp aşina olmamın da etkisi var... 

Ne zamandır da, Batik'ten aldığım dore simli kazağımla kullanmak için dore bir oje arıyorum. Pastel No.91'i İstanbul'a gittiğimde kuzenimin banyosunda gördüm ve hemen not ettim. 

Dore simli kısa kazak: Batik, Parfüm: Carolina Herrera 212 VIP, Oje: Pastel No. 91

Cumartesi günü de Tunalı'da dolanırken gözüme çarptı! Aslında niyetim başka bir dore oje olan Golden Rose 335 bulmaktı; ama, Pastel No. 91'i görünce diğerini unuttum! Gerçekten çok güzel bir dore, çiğ değil, sapsarı değil... içinde minik simleri var.Daha da önemlisi, kazağımla tam istediğim kombinasyonu verdi :) Tek katta opak aslında, ikinci katı sürünce rengi biraz koyulaşıyor (fotoğraflardaki hali alıyor). Oldukça da dayanıklı bir oje (simli ojelerin çoğunun olduğu gibi); ama, iki kat sürünce kuruması birazcık zaman alıyor.


Yukarıdaki resim de benim "altına hücum" kreasyonum :) Boynumdaki fuların markasını bilmiyorum; bana Kanada'da birlikte doktora yaptığım ve çok çok sevdiğim arkadaşlarımdan hediye...

Gündüz veya gece, parlamak isterseniz, Pastel No.91 aklınızda bulunsun.Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.