LUSH LUSH LUSH...


20 Ocak 2012 Cuma

Çarşamba günü sonunda dilek listemdeki maddelerden birini daha gerçekleştirdim ve 365 AVM'deki Lush'a gittim! Her ne kadar o listedekilerin hiçbirini almamış olsam da, Lush'la tanıştığıma çok memnun oldum!


Amacım, Ayşenur Yazıcı'nın şu yazısında bahsettiği Brazened Honey taze yüz maskesini almaktı. Ben biliyordum zaten, bir tek onu alıp çıkmayacağımı ya neyse :) Lush'tan iki ürün ben aldım (Latte Lip Tint ve Brazened Honey taze yüz maskesi); o minik plastik kaplarda gördüğünüz 5-6 kullanımlık şampuan (Rehab Shampoo) ve saç kremini (American Cream) de tester olarak yine aynı tatlı bayan verdi. Üstelik de ben sormadan! "Bize geri dönüşü çok oluyor, bu yüzden tester vermekten hiç çekinmiyoruz" dedi. Ne güzel bir politika!!

Aldıklarımı sonra detaylandıracağım. Bu yazıda Lush'la ilgili bir kaç şey yazmak istiyorum:

1- Bu hafta bir maske bir nemlendirici alana bir tam boy taze maske de kendileri hediye ediyorlar.
2- 5 adet boş taze maske ambalajını mağazaya geri götürdüğünüzde bir adet tam boy taze maskeyi hediye ediyorlar. Bu çevreci yaklaşımları da ayrıca hoşuma gitti!
3- Ürünlerinin tamamı doğala yakın, benim aldığım ürünlerin içeriğinde nadir kimyasal madde var.
4- Fiyatları bence uygun, özellikle doğal ve konsantre ürün içerikleri düşünülürse...

Lush ürünlerinin yorumlarında görüşmek üzere!

1 yorum

 1. başakçım
  lush markası ile seneler önce İtalya Verona'da tanışmıştım. Kuzey İtalya insanları böyle asortik ürünleri pek severler. o zamandan beri takipteyim. bize neredeyse 10 yıl gecikmeli olarak geldi ama olsun.
  şu anda kullandığım lush ürünü yok. sadece yurt dışında çok fazla deneme ürünleri verdiklerini hatırlıyorum. burada var mı bilmiyorum. sadece fiyatları biraz fazla ama yine de kalite/fiyat açısından fena değil.
  sevgiler
  gorki

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.