Özlemişim :)


31 Ocak 2012 Salı

Geçen seneye kadar ya French manikür yapardım ya da kırmızı oje sürerdim ben... ne olduysa, geçen sene "bir deneyeyim" dediğim çamur rengi ojeyle oldu. Son bir senedir de, hiç French manikür yapmamıştım; hiç renkli gelmiyordu ki bana :)

Dün, tırnaklarımın "temiz ve sağlıklı" görünmesini özlediğimi fark edip bakım ürünlerimi ve emektar Flormar 310 numaramı çıkardım ortaya. Önce Sephora Cuticule Stimulating Oil ile tırnak etlerimi yumuşattım (yarım saat kadar ürünü tırnak diplerimden temizlemedim) ve sonrasında aparatla ittim. Yağlı tabakayı peçete yardımıyla sildim. Önce Flormar 310 ile tırnak uçlarını belirginleştirdim. Daha sonra üzerine Rival de Loop tırnak düzgünleştiriciyi (Rillen Füller) sürdüm. Bu ürünün çok hafif verdiği ten rengine ve sağlıklı görünüme bayılıyorum! Üstüne de Rival de Loop üst kat cilası geçtim. Gerçekten güzel parlatıyor (zaten Rival de Loop ürünlerini çok seviyorum). Ortaya çıkan sağlıklı görüntüyü özlemişim! Bugün ellerime bakıp bakıp mutlu oldum, bazen gerçekten çok komik bir insan olabiliyorum :)Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.