PRIORI Radiance Eye Serum -Coffeeberry


10 Ocak 2012 Salı

Annem sağolsun, yıllarca göz çevresi kremlerinin işe yaradığına hiç inanmadım; bu nedenledir ki, bu ürünler bana hep para ve zaman kaybı olarak göründü. Hatta, ilk "kaz ayaklarımı" fark ettiğimde bile "amaan, gülmekten oluyor, ne güzel işte, daha gencim, dur bakalım" diye geçiştirdim. Geçen sene aldığım Murad setin içinden göz çevresi kremi çıkana kadar da herhangi bir ürün kullanmaya gerek görmeden, böyle bir aymazlık içinde yaşadım gittim 32 yaşıma kadar! Hatta Murad kremden sonra da belirli bir ürün grubunu takip etmedim, elime ne geçerse onu kullandım.

Öyle yapmamak gerekiyormuş. Geçenlerde Anneyazar'ımın "horozcuğum, göz çevrene dikkat et, alarm veriyor" demesiyle silkelendim! Haklıydı da... O gün ve sonraki hafta kendisiyle konuyu derinlemesine irdeledik. En sonunda, hem Anneyazar'ımın, hem güzellik uzmanımın, hem de canlarım E. ve Y.'nin kullandığı ürün olan Priori Coffeeberry Radiance Eye Serum'u almaya karar verdim.

Priori bir dermokozmetik markası, kendilerinden "the anti-aging authority/yaşlanma karşıtı otorite" olarak bahsediyorlar. Tüm ürünleri %100'e yakın doğal. Zaten "pharmaceutical/kimyasal" olarak değil, "naturaceutical" olarak lanse ediliyor. Özellikle coffeeberry içeriği, yeşilçaydan 3 kat daha güçlü bir antioksidanmış. Radiance Eye Serum da, göz çevresi için toparlayıcı, mevcut çizgilerin görünümünü hafifletici ve yenilerinin oluşmasını önleyici bir ürün olarak tanıtılıyor.

Ben bu ürünü geçen hafta Trendy Kozmetik'ten %50 indirimli aldım! Sipariş verdiğimin ertesi günü elime ulaştığı gibi, yanında da Bioderma'nın plaj havlusunu göndermişler (fotoğraftaki turuncu fon). Kendilerine teşekkür ediyor, şiddetle de öneriyoruz! 6 Ocak'tan beri kullanıyorum. Tabii ki bir şey söylemek için erken; ama, çok çok minik miktarda bir ürün her iki göz çevresine de yetiyor ve ürünü uyguladıktan sonra gerçekten rahatlama ve gerilme -iyi anlamda- hissediyorum. 15 mL'lik pompalı tüpte geliyor; yani, hijyen kurallarına uygun ve ürünün tamamını kullandırmaya yönelik bir ambalajı var. Tek eksi yanı kokusu diyebilirim. O da dayanılmaz değil.

Kullanmaya başlamadn önce göz çevremin fotoğrafını çektim. İlk tüp bittikten sonra da fotoğraf çekip karşılaştıracağım... bakalım işe yaramış mı?

Bu ürünle birlikte 2012 dilek listemin bir maddesine kavuşmuş oluyorum, darısı diğerlerinin başına :)

EDIT: Bu ürünü sabah-akşam düzenli kullandım ve 2 ayda bitti. Herhangi bir gelişme/iyileşme de kaydedemedim. Fiyat/kullanım süresi benim için sürdürülebilir olmadığından artık kullanmıyorum... dolayısıyla, sonuçları hakkında yorum yapamıyorum. 10 yorum

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. anneyazar dedi ki...
  Canım cananım, benim demek istediğim 30 lu yaşları sürerken daha ilerisi için dikkat etmeye, önlem almaya şimdiden başlanmasının gerekliliğiydi. Yoksa şükür sen de öyle aceleyle koruma altına alınacak bir durum yok.
  Korumaya başlamak için güvenilir ve %99.2 civarında doğal içeriğe sahip bir göz serumu ile yola çıkman çok güzel olmuş. Priori ilk bir hafta diğer krem yapılarından farklı olması dolayısıyla bana tuhaf gelmiş yapış yapış bi his vermişti ama daha sonra ki hafta bunun toparlayana kadar oluşturduğu bir his olduğunu anladım. Onun için sabırlı bir kullanım gerektirdiğini gözardı etmemek gerekiyor. Göz kapağın hariç göz çevrene çok çok hafif bir masajla uygulayacaksın bunu unutma. Ben ileri dönem için sana çok iyi bir koruma sağlayacağına inanıyorum.

  Priori aynı zamanda bir mineral makyaj markası ileriki postlarında onun makyaj ürünlerini ve fırçalarını da yorumlayabilirsen çok memnun kalırım.
  Blogunun yeni tasarımını çok beğendim. Keyifle okuduğum bir blog olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. Başarılarının devamını dilerim güzel arkadaşım.

  YanıtlaSil
 3. Sayende ben de edinmiş oldum bu kremden. Şu an kullandığım Vichy göz kremim biter bitmez başlıyorum kullanmaya.

  YanıtlaSil
 4. Biliyorum Anneyazar'ım, zaten iyi ki dedin, sen uyarmasan ben kırış buruş olana kadar farkına varmazdım; onu dedim :))

  Evet, ilk uygulamadakiş yapışkanlık konusunda haklısın. İyi ki de yazmışsın!

  Priori'nin makyaj ürünlerini henüz kullanmadım; ama, ben de denemek istiyorum. Denk geldikçe tabii ki yorumlarım! Beğenin için çok teşekkürler :)

  ----------

  C'ciğim, güle güle kullan! Anneyazar'ımın yorumunu da okumayı unutma :)

  ------------

  Öperim!

  YanıtlaSil
 5. Copluk horozum bakayim free shoptan fiyatlarina, tabi satiliyorsa. Yoksa o indirim ne zamana kadar var?

  YanıtlaSil
 6. Serpil'cim, bu ürünler dermokozmetik olduğu için free shop'ta bulunmayabilir...

  Ama, bir ecza sitesinde indirim bitse diğerinde başlıyor. Zaten ne zamana kadar süreceği bilgisi de yok... Ama bence stoklar sürdüğü sürece devam eder :)

  YanıtlaSil
 7. bende hemen edineceğim elimdeki göz çevresi kremim bitmemesine rağmen. O kadar güzel anlatmışsınız ki hem horoz hanım :) hem anneyazar mutlaka almalıyım dedim :))
  Bu arada blogun yeni görünümünü çok beğendim.

  YanıtlaSil
 8. Bu Priori'nin diğer ürünleri hakkında bilgisi olan var mı? Mesela leke kremi? (Bu arada bu kaçıncı yorum yazışım! Bu blog beni sevmiyoooo!)

  YanıtlaSil
 9. Blog sahibi seni seviyor Aslı, boşver blogu :))

  İstersen ben bizim Arzu Hanım'a sorarım leke kremini... ama genelde bütün ürünlerinin iyi olduğunu duyuyorum.

  -------

  Melek'cim, teşekkür ederiz :) Umarım memnun kalırsın canım :)

  YanıtlaSil
 10. merhaba,
  idirim bitmiş malesef:(

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.