L'Oreal La Couleur Infaillible Far -028 Enigmatic Purple


18 Şubat 2012 Cumartesi

Bu farı iki hafta önce Rossmann'da görüp incelemiş; ancak, yapısından dolayı almaya çok cesaret edememiştim. Makyaj-Kozmetik'te okuduktan sonra, bugün de L'Oreal standına rastlayınca, daha ayrıntılı inceleyip yine Kozmo'nun yazdığı doğal tonlardan mürdüm olanı (enigmatic purple) almaya karar verdim (kararımda indirimin de etkisi oldu, bilginiz olsun). 


Testerların neredeyse hepsini "parmakladım". En çok 09 Permenant Khaki ile 028 Enigmatic Purple hoşuma gitti. Hatta an itibariyle, neden hakiyi almadığımı gerçekten merak etmekteyim! Açık renklerin çoğu bana fazla simli ve parlak geldi; ama, haki ve mürdüm tam istediğim tondaydı. Tozlaşmayan, kremsi; ancak, topaklanmayan bir yapısı var. Tam istediğim ve sevdiğim far yapısı! Farların sürülmesi çok kolay, dağıtılması da. Yalnızca parmakla bile gölge yapmak mümkün. 


İlk sürüldüğünde açık bir ton elde ediyorsunuz. Üst üste sürdükçe rengi koyulaştırabiliyorsunuz. Tek renkle "ton-sur-ton" göz makyajı imkanı. Bayıldım!

MAC Select Cover üzerine tek kat, iki kat, üç kat L'Oreal La Couleur Infaillible 028 Engimatic Purple (flaşlı çekim)

Son derece de kalıcı farlar. Testerlardan elimde kalanlar çıkmak bilmedi. Adının hakkını veriyor! Üstelik, L'Oreal ürünleri bugünlerde %30 indirimde. Farın yapısından korkmayın ve deneyin, derim.
1 yorum

  1. Cok güzel kahverengi secmissin tatlim, bende cok begendim : )

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.