Rival de Loop Cherryblossom Handpeeling (ve Bonus: Lilibe Disk Pamuk)


10 Şubat 2012 Cuma

Bu sene Ankara'da kış oldukça çetin geçiyor ve ben her sene olduğundan daha fazla ellerime bakmaya özen göstermeye çalışıyorum.

Çok kritik bir ürün olmayabilir; ama, Rossmann'da uygun fiyatıyla bu el peelingini görünce denemek istedim. Rival de Loop zaten sevdiğim bir marka. Genelde ürünlerinden memnunum. Cherryblossom Handpeeling de hoşuma giden, güzel bir ürün oldu.


Nemli elinize bir miktar alıp masaj yapıyorsunuz ve bir-iki dakika bekletiyorsunuz. Aynen yüz peelingleri gibi, elin üstündeki ölü derinin atılmasını sağlıyor. Benim ellerimi yumuşacık yapmadıysa da, beyazlattığını söyleyebilirim. Haftada 3-4 kere, el yıkama jeli gibi kullanıyorum bu ürünü. Bu şekilde bakım yapmak ve ellerime iyi bakmak hoşuma gidiyor.


Denemek isteyenlere öneririm...

BONUS: Rossmann'da bir disk pamuk buldum, harika bir ürün: Lilibe!!! Bir yüzeyi kapitone gibi, diğer disk pamuklara göre oldukça kalın ve yumuşak... makyaj temizleyicinin ya da toniğin etkisini arttırıyor resmen. Fiyatı oldukça uygun (1,70 TL olmalı). Aklınızda bulunsun!

3 yorum

 1. Başakçım
  lilibe pamuklarını ben de kullanıyorum. bir de 35 adet ürün içeren, 'Peelingpads' var, pamukların bir yüzü pamuklu, diğeri 'peeling Perlen' içeriyor. peeling etkili yüz temizleme pamuğu kısaca. faydalı bir ürün. aklında olsun.
  sevgiler
  gorki

  YanıtlaSil
 2. Görkem'cim, bence bir gün Rossmann'a birlikte gitmeliyiz :))

  YanıtlaSil
 3. çok yerde göRdüm iviT ama bu peelıng cokda gereklı degıL vucut peelıngım var zaten heryere yapıyorum onunlan yuz hariÇ,bunada paRa vermek yazık olR dıye almamısdım...
  pmUklar çok iyi baya fıyatına göre kalıtelıleRde hoşuma gıdıyor benımde en son kullandıĞım watsonsın pamuklarından sonra ayy neydı onunkIler oyle ayrılıyor ortadan biçimsiz şekılsız watsıns pamuklardan almayn sakın ha a doStlAr...

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.