AVON Magix Face Perfector SPF20


11 Mart 2012 Pazar

Avon'un bir önceki kataloğundan (Kampanya 2), uygun bir fiyata almıştım bu bazı. Aslında, ürün tanıtımından, sanki Benefit Porefessional'ın muadili olabilirmiş gibi gelmişti... Ciltteki gözenekleri ve kusurları kapatmayı vaadediyordu.


Ama tabii, Benefit'le uzaktan yakından ilgisi yok. Bu anlamda, bir miktar hayal kırıklığına uğradım. Avon Magix matlaştırıcı bir baz. Sürüldükten sonra verdiği mat ve ipeksi doku güzel. Ama, bu bazın üstüne ürün uygulamak çok zor oluyor. Pudra ya da allık sürmeyi kolaylaştıracağı yerde, bende zorlaştırdı. Toz ürünleri düzgünce dağıtamadım, sıvı ürünler ise toplandı. Kalıcılığı da orta düzeyde, verdiği matlık gün sonuna kadar sürmüyor...


Dolayısıyla, 2-3 denemeden sonra kullanmaktan vazgeçtim. Belki çok yüksek beklentiniz olmadığında ve mat görünüm sevdiğinizde hoşuna gider; ama, benim hiçbir beklentimi karşılamadı ne yazık ki.

Eğer, denemek isteyen olursa, memnuniyetle ve ücretsiz olarak -kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere- gönderebilirim.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.