Bakım Ürünü Siparişlerim -Amadea


7 Mart 2012 Çarşamba

Amadea'nın %35 indirim fırsatından yararlanarak kendime Dünya Kadınlar Günü hediye seti yaptım :) Bir sonraki "Bitirdim" yazımda okuyacağınız üzere, biten el kremimi ve asetonumu yeniledim. Gözeneklerim ve siyah noktalarıma deva olur umuduyla da iki adet maske aldım.


El kreminden çok ama çok memnunum, havalar adam akıllı ısınana kadar da değiştirmeyi düşünmüyorum. Hem kokusu hem de yumuşatması bir harika! Kolayca emiliyor ve epey uzun süre kullanılıyor. Burada bahsetmiştim... 

Oversa oje çıkarıcıyı da yazmıştım, kokusu biraz baskın; ama, koyu renk ojeleri bulaştırmadan bir tek o temizliyor! Asetonsuz oje çıkarıcı. Makyaj Çantam'ın önerisiyle, bu sefer besleyici yağlı olan mavi şişeyi tercih ettim. 

Bu paketten asıl beklentim maskeler. Tek kullanımlık iki maske siparişi verdim. Birincisi, Kil ve Sarmaşık içerikli Termal Yüz Maskesi. Şunu vaadediyor: 

Termoaktif bileşenler cilt gözeneklerini kısa süreliğine açarak mineral zengini kilin etki göstermesine yardımcı olur. Rahatlatıcı sarmaşık özleri cildinizi parlatır. Rahatlatıcı sarmaşık özleri cildinizi parlatır.

Söylediği şeyi yapıyorsa, siyah nokta sorununu büyük ölçüde çözüyor demektir. Diğer maske de Ölüdeniz Çamuru ve Magnezyum İçerikli Derinlemesine Temizleyici Yüz Maskesi. Sevgili eşim bir türlü Ürdün'e gidemeyince, ben de yurt içinden çamur maskesi bakayım dedim. Bu ürün için de şu bilgi yer alıyor:

Mineral açısından zengin ölü deniz çamuru kuru cildinizi gevşetirken, magnezyum yoğun bir şekilde nemlendirir. Cildiniz temizlenir ve dolaşım hızlanır.

Paketim geldikten ve ürünlerimi kullandıktan sonra burada yer alacaklar. Bekleyiniz efendim...

Beklerken de, Amadea'nın indirimini kaçırmayın derim!2 yorum

  1. killi termal maskeyi merak ettim, begenirsen bende bakarim ; )

    YanıtlaSil
  2. bir kaç ihtiyacım vardı,indirimden haberdar etmeniz ne iyi oldu.

    Benim de siyah nokta sorunum var,ürün yorumlarını merakla bekliyorum

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.