Cosmed Tüy Azaltıcı Serum ve Losyon


1 Mart 2012 Perşembe

Cosmed'in bu ürünleri de Şubat ayı Lila Kutusu'ndan çıktı. Hem ne kadar zamanda biteceğini, hem de etkisinin bu sunulan miktarlarla anlaşılıp anlaşılmayacağını merak ettiğimden düzenli olarak kullandım.

Serumu, epilasyondan 2 saat sonra ve epilasyonun yapıldığı gece de dahil olmak üzere 3 gece üst üste sürüyorsunuz. Daha sonra, bir sonraki epilasyon zamanına kadar, vücut losyonuna devam ediyorsunuz. Ben de aynen bu şekilde uyguladım. Bacaklarıma ve koltuk altlarıma 10 mL'lik serum sanırım 2 sefer uygulama için yeter. 20 mL'lik vücut losyonu ise 2 haftada bitti. 

Hem serumun hem de vücut losyonunun kokusu pek yok, rahatsız edici değil, sürülmeleri de oldukça kolay. Aslında, kullanmak hoşuma gitti... ama...


Bu kadar kısa süre, böyle bir cilt bakım ürününün etkisini görebilmek için tabii ki yeterli değil. Bence kutuya bu tür ürünler konulurken, etkisinin görülebileceği süre hesaplanmalı ve ürün miktarı buna göre ayarlanmalı.

Yine de, eğer denemek isterseniz, fiyatları makul seviyede. Lila Kutu'dan satın alabilirsiniz (vücut losyonu için TIK, serum için TIK). 

Üstelik Lila Kutu'dan satın almanın iki güzel yanı var:
1- Ücretsiz kargo
2- Her alışverişte, tutara bakmaksızın, seçeceğiniz bir ürünün deneme boyunun size gönderilmesi.

Bilginiz olsun :)
Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.