Garnier Kafeinli Kapatıcı Roll-On


4 Mart 2012 Pazar

Daha önce, göz çevreme hafif hafif bir şeyler sürmenin yettiği zamanlarda (çok acıklı oldu sanırım), Garnier'nin kafeinli göz altı roll-on'unu kullanmıştım. İlk verdiği hissi sevmeme rağmen, daha sonra biraz yapış yapış kalıp göz altı kapatıcısının düzgün sürülmesini engellediğinden kullanmaktan vazgeçmiştim... bu yüzden de, bu kapatıcı roll-on'a karşı biraz mesafeliydim. Ama, gün içinde pratik olarak göz altı kapatıcımı tazeleme isteğim, bloglarda bu ürün için okuduğum güzel yorumlar ve oldukça uygun fiyatı birleşince, kendisine bir şans verdim. Pişman da değilim!


Garnier kapatıcı roll-on'un 2 tonu var, 02 açık ve 03 koyu. 01 nedir, ne değildir, bilmiyorum. Ama, ben açık tenli sayılırım ve 02 benim için uygun bir ton. 


Kutusunda yazdığı kadar iddialı sonuçlar vermese de, göz altımda yalnızca çok hafif damarlanmalar ve bazen hafif şişlik olduğu için beni tatmin etti. Yapısı çok hafif olduğundan kapatıcılığı yüksek değil; ama, göz altınızda çok sorun yoksa, yeterli. Hatta bence güzel de aydınlatıyor. Metal bilyası sayesinde, göz altına uygulandığında serinletici bir etki de yapıyor. Bitkisel içerikli olması da benim iç rahatlığıyla kullanmamı sağlıyor. Bazen çok hızlı ve pratik makyaj yapıp çıkmam gerektiğinde, yalnızca bu roll-onu sürüyorum. Orta düzeyde kalıcı, ama çantada rahatlıkla taşınabileceğinden gün içinde sorunsuzca tazelenebilir. Yalnızca, göz altlarınız kuruysa, belki biraz nemlendirmek isteyebilirsiniz.Garnier Kafeinli Kapatıcı Roll-on'u iki hafta önce Watson's dan 11 TL'ye aldım. Fiyat/performans açısından kesinlikle başarılı bir ürün. İlgilenenlere duyururum :)1 yorum

  1. benim de tesadüfen görüp denemek için aldığım ve bayılarak kullandığım bir ürün. Mahalle kozmetikçisinden 14.75'e almıştım, inşallah watson'sta halen vardır!

    Komik kedi

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.