Rimmel Oje I Love Fruities No:066 Cranberry Zest


5 Mart 2012 Pazartesi

Bu ojeyi, sırf Rimmel ojeleri merak ettiğimden aldım. Bir de tabii, rengine de ilk görüşte aşık olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim. 

Ojeyi sürene kadar adıyla özdeş bir kokusu olduğunun farkında bile değildim! Meğer "I Love Fruities" ve "Cranberry Zest" isimlerinin bir anlamı varmış: Oje daha sürerken meyve meyve kokuyor ve tırnağınızda olduğu sürece de kokmaya devam ediyor. Rahatsız edici biçimde değil tabii, ama tırnağınızı burnunuza yaklaştırdıkça kokusunu alabiliyorsunuz. 

Rengi kırmızıya çalan bir pembe. Ofis ortamına da uygun, çok neşeli bir renk. Pek çok kıyafetle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Pembe olmasına rağmen, kullanışlı bir oje.Tek katta da rengini gayet güzel veriyor. Üstteki resimlerde, sonuç garanti olsun diye, iki kat sürülmüş hali var. Hızlıca kuruyor. Ama, üstüne top coat sürmezseniz, bir-iki gün içinde uçlardan yıpranmaya başlıyor oje. Hoş, şimdiye kadar yıpranmayanını görmedim. 


Rimmel ojelerin tüm serilerini denemedim, ama bundan referansla deneyebilirim. Özellikle kalın fırçalı olanlarını merak ediyorum. Önümüzdeki haftalarda da, burada okuyacağınızı tahmin ediyorum :)1 yorum

  1. sevdim ben de bu rengi... alacağım... Eğer kokulu ise, belki E.'nin de ilgisini çeker:)

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.