Sephora Daily Makeup Brush Cleaner


19 Mart 2012 Pazartesi

Far ve far bazı sürmek, farı "blend etmek" için tek fırça kullanınca ve de hem sıvı aydınlatıcımı hem de krem allığımı aynı fırçayla uygulamaya çalışınca, bu kullanımlar arasında fırçalarımı temizlemek şart olmuştu. Aynı zamanda, ürünler yüzünden kirlenen fırçaları her gün yıkamak zorunda olmak da pek hoşuma gitmiyordu. Bu sorunu çözmek için bir ürün arayışındayken Sephora'nın Daily Makeup Brush Cleaner'ını (günlük fırça temizleyicisi) buldum.


Ve sorunum çözüldü! İki uygulama arasında 3-4 kez fırçaya püskürtüyorum, fırçayı nazikçe bir kağıt havlu ile kuruluyorum, biraz kurumasını bekliyorum (kısa bir süre). Ve yeni ürünü uygulamaya geçiyorum! Bu kadar! Daily Brush Cleaner, fırçadaki bütün ürünü yok etmiyor; ama, diğer ürünün kalitesini bozmayacak kadar temizliyor. Ki günlük temizlik için bence yeterli. 

Artık fırçalarımı, Sigma Beauty'den gelen kartta da yazdığı gibi, gönül rahatlığıyla haftada bir kez yıkayabilirim. Bu arada, fırçalarımı yıkamak için civcivin bebe şampuanlarını kullanıyorum. Yavrumun saçına zarar vermeyen şey, makyaj fıröama da vermez diye düşünüyorum :) Öneririm!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.