Sephora Discovery Kit: Super Lisseur Rides/Age DefyYüz Nemlendiricisi ve Göz Kremi


11 Mart 2012 Pazar

Bu haftasonu karlı bir alışveriş yaptım. Hiç aklımda yokken, göz çevresi kremim hiç beklemediğim bir anda bitiverince, çok pahalı olmayan, içinde paraben, SLS vb. maddeler bulundurmayan ve etkili bir göz çevresi kremi aramaya başladım. Aslında, Sephora'yı tamamen unutmuş ve Rossmann'dan Alterra marka, tamamen doğal içerikli bir göz çevresi kremi almıştım ama... 

Bugün "günlük makyaj fırçası temizleyicisi" bakarken Age Defy Eye Cream'i gördüm. Sephora'nın parabensiz ve kaliteli ürün içerikleri ve uygun fiyatı beni hep cezbetmiştir. Sepete atıp kasaya gittim hemen. Ve kasada, görevli bayan bana güzel bir haber verdi!


Bu, Sephora'nın aslında yılbaşı için hazırladığı setlerden. İçinde tam boy Super Lisseur Rides/Age Defy Moisture Cream SPF 15 yüz nemlendiricisi (50 mL) ve Super Lisseur Rides Yeux/Age Defy Eye Cream göz çevresi bakım kremi (15 mL) var. Ve de, bu set şu anda %50 indirimde (Yılbaşı için hazırladıkları bütün setler %50 indirimde aslında)! Normalde, her iki ürünün de fiyatı 50 TL civarında iken, indirimle birlikte kofre fiyatı 45 TL'ye geldi! Göz çevresi kremimi bitmişken, Murad nemlendiricim bitmek üzereyken ve SPF'li bir gündüz nemlendiricisi almak isterken karşıma bu kofrenin çıkması... Şahane, değil mi?


İki krem de oldukça iddialı! Nemlendirme açısından, test sonuçlarına göre %100 başarılı olduğunu iddia ediyorlar. Her iki kremin kırışıklıklara savaşta başarısı %70-80 civarında görünüyor. İlk kullanımda nemlendirmesinden ben de memnun kaldım. Kullandıkça ve -umuyorum ki- yararını gördükçe buraya yazacağım.


Bu arada, Sephora'nın cilt bakım serisinden belirlediğim başka ürünler de var: yüz temizleme köpüğü, yüz serumu gibi... Elimdeki ürünler bittikçe denemeyi düşünüyorum.

Eğer sizin de hem cilde dost içerikli hem de uygun fiyatlı ürünlere ihtiyacınız varsa, yılbaşı promosyonları bitmek üzere, acele edin derim!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.