Sephora ve Rossman Alışverişi -Mart


12 Mart 2012 Pazartesi

Kapısından adımımı attığım anda beni batıran iki mağaza var: 1- Sephora, 2- Rossmann! Her ikisinin de ürün çeşitliliği, uygun fiyatlı ve/veya kaliteli ürün bulmna olasılığım o kadar fazla ki, ikisinden de hiçbir zaman elim boş çıkabilmiş değilim...

Bu haftasonu da bir istisna değildi! Ama, en azından "gerçekten ihtiyacım(ız) olan" ürünleri aldım!


1- Rossmann'da Alterra marka tamamen doğal göz çevresi kremi -12,90 TL
3- Sephora seyahat çantası -19,90 TL
4- Sephora Günlük Fırça Temizleyicisi (sprey) -15,90 TL
5- Sephora köpüren banyo tuzu

Sephora'dan yüz nemlendirici ve göz çevresi kofresini bulunca, Alterra göz kremini anneme verdim. Yazısı da gelecek, oldukça iyi nemlendiren ve içeriği tamamen doğal -naturkozmetik- bir ürün. 

Sephora kofreden şurada bahsetmiştim, her iki ürün için de bir süre sonra yazı yazacağım.

Seyahat çantası, içinde boş şişeler olan şeffaf ve uçakta el bagajında taşımaya da uygun olan bir çanta. İçinde iki adet losyon şişesi, bir adet atomizerli şişe, bir adet minik kavanoz, bir adet de orta boy kavanoz ve bir de minik spatula var. Ayrıca, şişelerin ve kavanozların üstüne içindeki ürünleri yazmak için renkli etiketler de koymuşlar. Bu tür seyahat şişelerini genelde Watson's dan alıyorum, ama, Sephora'dakileri daha çok beğendim. Baba horoz yakında İspanya'ya gidiyor, onun seyahati için çok kullanışlı oldu! 


Günlük fırça temizleyicisini, makyaj yaparken iki ürün arasında fırçalarımı temizlemek için aldım. Henüz kullanmadım; ama, bu ürünü fırçaya bir kaç kez sıkıp kağıt havluyla şöyle bir silince, kurumasını beklemeye gerek kalmadan diğer ürüne geçilebiliyormuş. Kullanınca hemen yazısını yazacağım!

Köpüren banyo tuzu ise, çok sevgili bir arkadaşım için hediye... 


Yazılar geliyor... ama önce Mustafa Demiray makyaj kursunun yazı serisini yayımlamayı umuyorum... en kısa zamanda, bomba yazı dizisinde görüşmek üzere :)1 yorum

  1. banyO tuzuNu kullanmıştım yumaşatması ve Kokuları harıkaYdı ...

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.