Alverde Anti-Aging Vitamin Augenserum (Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Serumu)


16 Mayıs 2012 Çarşamba

Burada bahsettiğim ürünlerden sonuncusu ve en muhteşemi bu serum. Fiyatı 3,95 Euro, doğal kozmetik ürünü -yani cilde, bünyeye, dünyaya dost- ve de gerçekten etkili!


Çok hafif yapılı, hafif kokulu, yaşlanmaya karşı gojiberry içerikli, doğal bir ürün bu serum. Önce sabah-akşam kullanıyordum; sonra, gece daha yoğun yapılı bir göz kremi kullanmaya başladım (daha doğrusu, bu bitmesin diye Sephora Super-lisseur'ü gece kullanmaya başladım). Göz çevresini anında ışıl ışıl yapıyor ve çok uzun süre nemli kalmasını sağlıyor. Sürekli nemlendirme sağladığı için kırışıklarım gözüme daha az görünüyor doğrusu. Daha önce kullandığım PRIORI serum gibi yapış yapış da bırakmıyor. Üstüne gayet rahat makyaj uygulanabiliyor.


Ambalajı 10 mL, pompalı bir tüpte geliyor. Yine hijyen kurallarına gayet uygun. Yarım pompası iki göze ve dudak çevreme yetiyor. 


Almanya'da DM Market'te satılıyor bu ürün... Amazon.de'de de var, ama Türkiye'ye kargoları var mı henüz bakmadım. Almanya'ya giden buldukça sipariş vereceğim kesin! O taraflara yolu düşen tanıdığınız varsa, aklınızda bulunsun!


Alverde dünyasıyla bizi tanıştıran T. Hocam, seyahatlerinin devamını diliyor, çok çok teşekkür ediyoruz :))2 yorum

  1. Bende simdilerde Alverde´nin sac maskesini kullaniyorum (Trauben&avakado). Beni inanailmaz sasirtti. Daha önce kullandigim Gliss´ten cok daha yumusak ve saglikl yapti saclarimi. Tavsiye ederim.

    YanıtlaSil
  2. Sevgili Vitamini Kabuğunda :)

    Ah TR'de bir bulabilsem, Alverde'ye vereceğim kendimi. Aklımda bulunsun saç maskesi, teşekkürler öneri için :)

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.