Nail Foundation by Butter London


21 Mayıs 2012 Pazartesi

Bu güzelle ilk kez Karla Sugar'ın BU yazısında tanışıp hayran olmuştum! Hatta kendisini "mutlaka alınacaklar" listeme de eklemiştim. Anneyazar'ım sağolsun, bana hediye etti bu muhteşem ürünü! İki aydır her oje sürdüğümde kullanıyorum ve Anneyazar'ımla bana Amerika'dan bu ürünü taşıyan canım S'me de teşekkür ediyorum :)


Butter London Nail Foundation uygulanmış tırnaklar


Şimdi efendim, Butter London Nail Foundation, bir oje bazı. Ama, şeffaf değil. Görselden de görüleceği üzere, çok hafif bir rengi var. Aynı fondöten gibi, tırnak üstündeki kusurları kapatıyor, tırnak rengini düzenliyor ve tırnağı pürüzsüzleştirerek ojeye hazır hale getiriyor. Benim kendiliğinden çok beyaz olan tırnak uçlarım için şahane bir ürün! Mat bir yapısı var. Tek başına da tırnağa sürüldüğünde çok hoş duruyor.Bu bazı kullandığımdan beri iki kat oje sürmeye veda ettim. Tabii ki, jel kıvamındaki ojeleri yine iki kat sürmek gerekiyor; ama en azından, o ojeler de artık rengini düzgün veriyor. Özellikle yazın sürülen açık renk ojeler için ideal. Koyu kıvamlı ojelerin de daha düzgün sürülmesini sağlıyor. 

Orta parmak tırnağında iki kat Flormar oje, yüzük parmağında iki kat Flormar oje...

"Fondöten" olma dışında, tırnağa bakım yapma özelliğinin olduğunu sanmıyorum. Hoş, ben yine iki aydır düzenli olarak bu bazın altına da Sally Hansen Miracle Cure uyguluyorum. Ama bir yararını gördüm dersem, yalan olur. Sanırım yakında onu kullanmayı bırakıp Butter London etkisini gözlemleyeceğim. 

17,5 mL'lik ambalajıyla normal oje boyundan epey büyük aslında. Ama ben çok sık kullandığım için ne kadar dayanacak bilemiyorum.

Butter London ojeler ve bakım ürünleri Douglas mağazalarında satılıyor. Ancak, ABD satış fiyatı 18 USD olan bu ürün Douglas'ta en son 60 TL idi. Bitince, ABD'den getirtebilirsem yine, yenisini kesin alırım! Zira bu minik şişeyi ve içindekini gerçekten seviyorum. Ama, 60 TL vermeye değmez, onu da belirteyim :)Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.