Yves Rocher Besleyici Şampuan (Shampoo Nourissant -Soin Vegetal Capillaire)


7 Mayıs 2012 Pazartesi

Aslında Down Under Natural's -Nude şampuanımdan çok memnun olmama rağmen, hazır kendisi de bitmek üzereyken, Yves Rocher'nin indiriminde kuru saçlar için besleyici özelliği olan, organik yulaf sütlü bu şampuana rastlayınca denemek istedim. Fiyatı Nude ile aynı, içeriği Nude kadar doğal değil; ama SLS ya da paraben içermiyor.


Ambalajında, organik yulaf sütünün saçı besleyip ağırlaştırmadan hacim ve parlaklık vereceği yazıyor. Gerçekten de, daha ilk kullanımdan itibaren saçlardaki yumuşaklık hissi çarpıcı. Mis gibi kokuyor, saç kremi kullanmaya gerek kalmadan yumuşacık taranıyor ve saç yumuşaklığını bir sonraki yıkamaya kadar koruyor. Normalde bu hissi yakalamak için saçıma Marakkesh oil sürüyordum. Onu da her yıkamada sürmeme gerek kalmamış oldu böylece! Hacim konusunda da başarılı, gerçekten ağırlaştırmadan hacim veriyor. Ayrıca, saçımdaki kuruluğu da gidermeye başladı; en azından saçlarım daha canlı görünüyor.

Ben bu şampuanı Nude'dan daha çok sevdim ve sanırım bunu almaya devam edeceğim. İçinde hiç sulfat olmasaydı çok daha iyiydi; ama sağladığı yararlara bakarak bunu çok da önemsemeyeceğim...

Normal satış fiyatı 200 mL için 11,90 TL; ama bu ara indirimde ve 8,90 TL. Aklınızda bulunsun!

NOT: Yves Rocher'nin diğer şampuanları da bloglarda pek övülüyor, bilginize...3 yorum

  1. şampuan meselesi muhim benim için. mutlaka bakayım.

    YanıtlaSil
  2. Clumsy, bundan gerçekten memnun kalacağını düşünüyorum :)

    YanıtlaSil
  3. ben hemen gidip alacağım başak. paylaştığın için sağol.

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.