Essence Colour3 Ojeler: 05 ve 06


18 Haziran 2012 Pazartesi

Essence'in ikili görünümlü ama aslında 3 ayrı renk olarak kullanabileceğiniz ojelerinden bahsetmiştim. Aklımda kalan 05 numarasını da alıp kullanıp beğenince, geciktirmeden yazısını yazmak istedim. 

Colour3 ojeler, birbirine uyumlu renklerde iki minik ojeden oluşuyor. Bu renkleri ayrı ayrı kullanabileceğiniz gibi, üst üste sürerek üçüncü bir renk de elde edebiliyorsunuz. 

"05 boys are back in town" ve "06 ticket to the show"

05 Boys Are Back In Town, laciverte çalan, siyah alt tonlu bir mordan (boys are back in town) ve içinde eflatun-pembe ışıltıları olan holografik bir rakı beyazı ojeden (it's just a little crush) oluşuyor. Ben asıl morun rengine bayılarak almıştım; ama tek başına simli olan şeffaf oje de harika. Çok temiz ve ışıl ışıl bir görünüm veriyor tırnağa. 

Tabii asıl güzellik, morun üstüne ışıltılı ojeyi sürünce ortaya çıkıyor. Tam yazlık, cıvıl cıvıl, ışıltılı mor bir ojeniz oluyor...


06 Ticket to the Show ise simli siyah (ticket to the show) ve simli altın rengi (front row or backstage?) iki ojeden oluşuyor. Ben özellikle içinde sarı ve kırmızı minik ışıltılar bulunan siyah renge vuruldum. Yazın koyu renk sürmem, kuralımı bile bozdu! Altın rengi olan ojeyi de sevmekle birlikte, siyahın üstüne altın rengini sürünce asıl amacını anladım. Yaz akşamlarımın ojesi de böylece belli oldu!


Bu güzel renkleri veren ojelerin eksileri zor sürülmeleri, zor kurumaları ve dayanıklı olmamaları. Ama fikrin orjinalliği ve renklerin güzelliği takdire değer. 

Essence Colour3 ojeleri Gratis mağazalarından 7,99 TL'ye satın alabilirsiniz.4 yorum

 1. Renkler cok guzel. Bu yaziyi keske erken okusaymisim. Zira, Gratis'e girip gunes koruyucusu ve after sun alip cikmistim dun.. Neyse, bir dahaki sefere artik:) tesekkurler..

  YanıtlaSil
 2. :)

  Instagram'dan da takip edebilirsiniz efendim; yazılardan önce ojeler orada :P

  YanıtlaSil
 3. ilk kez görüyorum böylebir sistem :( tüh bana hahha
  wallahi görmedim süper fikirmiş

  paylaşım için teşekkürler

  sevgiler

  http://www.darkolivestyle.com/

  YanıtlaSil
 4. Rica ederim; ben de Essence ile birlikte gördüm :)

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.