Essence Shrimp Me Up Tekli Far


23 Haziran 2012 Cumartesi

Yeni bir Essence yazısı ile karşınızdayım sayın izleyenler...

Essence markasını sevdim, özellikle de farlarını! Hoş, daha far ve ojesi dışında pek bir ürününü kullanmamış olsam da, bu kadarı da beni memnun etti. 

Shrimp Me Up tekli far, daha önceki Essence yazımda bahsettiğim mercan rengi, içine hafif ışıltıları bulunan -ama bana göre gayet de mat olan- farlardan. Renk, adında da geçtiği gibi tam karides ya da mercan rengi. Far ambalajında "shimmer/ışıltılı" yazıyor; ama ben mat olduğunu düşünüyorum ısrarla. 


Bu sene mercanlar modayı sallarken, alınabilecek en iyi farlardan olduğunu düşünüyorum. Rengini çok iyi veriyor. Işıltısı tam dozunda. Kalıcılığı harika! Ten rengi bir farla kombinleyip gölge için de Shrimp Me Up kullanırsanız, bence çok şık bir haftasonu görünümü elde edebilirsiniz!

Far bazı: 
Farlar: 
Lancome Ombre Absolue F10 Murmure du Desert, açık ton (tüm göz kapağına)
Essence Shrimp Me Up tekli far (göz kapağının yarısı ve crease)
Göz kalemi:
Rimel:
Kaş Kalemi:
Flormar No. 401
Kapatıcı:
Ten:
Pure Beauty Jasmine Water BB Cream
MAC Allık -Peaches


Essence ürünlerini Gratis mağazalarından satın alabilirsiniz. Bu farın fiyatı da, 5,49 TL! Mercan rengi bir far arayanlara öneririm...Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.