Golden Rose Ultra Rich Colour Lipstick -Creamy, No. 45


25 Haziran 2012 Pazartesi

Geçen ayın Lila Kutusu'ndan çıkan Golden Rose ruj tester'ını ne kadar çok beğendiğimi şurada yazmıştım. Özellikle mat, krem yapıda olanların renkleri başarılı olduğu kadar, sürümü de kolaydı ve gün içinde dudaktan çıkmak bilmiyordu!

Kampanyaları nedeniyle bu rujların fiyatları 6,90 TL'ye inmiş olunca, o tester setinde olmayan, mercan rengine yakın tonlu bir ruj almak istedim. Parfümeride gördüğüm renklerden en çok 45 numara hoşuma gitti.45 numara, mercan-şeftali arası, içinde hafif pembelik de olan dudak rengi tonlarında, mat bitişli ama dudağı çatlak çatlak göstermeyen ve son derece rahat sürülen bir ruj. Sürdüğünüz zaman, yemek dahi yeseniz, dudaktan uzun süre çıkmıyor. Bende 4-5 saat sonunda hafif hafif ortaları silinmeye başlamış oluyor; ama rahatsız edici bir görünüm vermiyor. Benim gibi ruj tazeleme özürlü kişiler için bire bir. Dudağı kurutmuyor, ama fazladan nem de vermiyor. Kısacası, fiyatına göre performansı iyi, hatta kalıcılığını düşünürseniz, çok iyi!
Sanırım en çok renk çeşidi Golden Rose kiosklarında var. Benim aklımda bu ara böyle fuşyaya yakın bir renk almak var. 


Uzun süre kalıcı bir ruj arıyorsanız, umarım Golden Rose'da aradığınız rengi bulursunuz! 3 yorum

 1. Rengi özellikle yaz ayları içinçok güzelmiş...
  bir bakmalı

  teşekkürler
  http://www.darkolivestyle.com/

  sevgiler

  YanıtlaSil
 2. bu renkte yakıŞmıs , goden rosen dudaK kalemlerini kuLLanıyoruM hem dudak kenarına hemde dudak içleri için çok daha Klıcı ve güzeller tavsıye ederim biRde golden rose lip plumber aldım dudak dolgunlaştırıcı diye evet etkisi var ama ksa sürüyor 20 dk kadaR ama nemlendirmesi ve parlaklığı için tekRar alıcağım ürünlEr arasınDa deneYin sizde memnun kalırsınız 5 rnGi war zatEn...

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.