John Frieda Frizz Ease Dream Curls Styling Spray: Bukle Belirginleştirici Sprey


28 Haziran 2012 Perşembe

Şimdiye kadar John Frieda'nın hep bukleler için olan ürünlerini kullandım; ve kullandığım her iki üründen de çok ama çok memnun kaldım. 

Bundan önce, Curl Reviver Mousse (bukle canlandırıcı köpük) kullanıyordum. Misspera'da bulamayınca, spreyini deneyeyim dedim. Ve bingo!


Bu, şekli korumaya yönelik saç spreylerinden değil. Daha çok, daha önce bahsetmiş olduğum TIGI Bed Head spreye benziyor. En az onun kadar başarılı şekil vermede. Çalkaladıktan sonra ıslak saça püskürterek uyguluyorum. Ellerimle hafif sıkıştırıyorum ve vigo ile kurutuyorum. Üstelik, öncesinde köpük vs sürmediğim halde, yaklaşık 8-9 ay önce yaptırmış olduğum bioformun şeklini geri kazanmasını sağlıyor! Saçta yapış yapış bir his bırakmıyor ve son derece doğal bir görünüm veriyor.


Ertesi gün de kuru saça sıkarak şekli korumasını sağlıyorum. Yoğunluktan kuaföre gidemediğim şu dönemi kurtardığı için artık vazgeçilmezlerim arasına girdi kendisi...


Almak isteyenler için, Misspera'da fiyatı 23,90 TL. Ben çok sevdim, şiddetle de öneririm!!!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.