Lancome Crayon Khol Waterproof Eyeliner 01 Raisin Noir


29 Haziran 2012 Cuma


Lancome’un kahverengi göz kalemi bana bir kalemde aradığım her şeyi verince ve siyah göz kaleminin fiyatı da MissPera’da gayet uygun olunca, bir adet de siyah Lancome göz kalemim oldu. İyi ki de olmuş.





Kahverengi olanı (02 Chataigne Brun) için yazdıklarımın hepsi, siyah için de geçerli. Bir tek, kömür karası siyah kalem sevenler için uygun olmayabilir. Flormar Ultra Black gibi kalemler yanında siyahı bir tık açık kalıyor sanki; ama, gözden akmaması, etrafa bulaşmaması ve sürülmesinin kolaylığı yüzünden rengindeki bu bir ton açık kalma durumu beni çok da ilgilendirmiyor. Kendisini severek kullanıyorum.


Renk tonunu görmeniz için... 
siyah rimele göre bir miktar daha açık kalıyor...



Kolay sürülen, akmayan, bulaşmayan ve waterproof olduğu halde makyaj temizleyici ile gözden kolayca çıkıveren bir kalem arıyorsanız öneririm. Ben MissPera’dan 39,90 TL’ye aldım… Epey uygun, aklınızda bulunsun!







Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.