Essence: Make It Golden!!


12 Temmuz 2012 Perşembe

S'ciğim bana Pinterest'te mint oje üzerine altın pullu muhteşem bir manikür gösterdiği günden beri aynısını yapmak için yanıp tutuşuyordum! Bir kere denediğim ve bir daha asla süremem dediğim Flormar 424 mint rengi ojemi sırf o altın pullu topcoat'ı bir gün bulurum umuduyla kimselere veremiyordum ki, Nihrida'da "make it golden"ı gördüm!

Essence (67) Make It Golden, içinde irili ufaklı altıgen pulları (flake) olan, ama baz rengi de çok şeffaf altın simler içeren bir top coat! Kendisini çıplak tırnak üzerine sürmeyi düşünmem, zaten bir çok ojeyle öyle güzel kombinasyonlar veriyor ki, çok yazık olur! Sürülmesi kolay, kuruması hızlı ama tırnaktan çıkarması bir miktar azap veren bir oje. Fakat, o azaba değer, bugün tırnaklarıma bakıp bakıp mutlu oluyorum!!!

Bugün az söz, çok fotoğraf var... Essence ojeleri Gratis mağazalarından 1,90 TL'ye alabilirsiniz! Ne duruyorsunuz?

Make it golden!!!

#1 Flormar 344 & Essence 67 -Make It Golden!

#2 Essence (metalik gece mavisi) & Essence 67 -Make It Golden!
(fotoğraf için SÜ'cığıma teşekkürler...)

#3 Flormar 424 & Essence 67 -Make It Golden


gün ışında...2 yorum

  1. çokkk güzelll puLLu ojee yaa bütün katların üsdünede yakıŞmışş o fıyata bulursam benDe alcamm ...ıyı gunlerde kulaNIn....

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.