Kitaplaşma Etkinliği: İzmir Hayallerimiz'den Gelenler


27 Ağustos 2012 Pazartesi

Ağustos ayı ortasında sevgili Undenied bir kitaplaşma etkinliği düzenledi. Ben ve İzmir Hayallerimiz blogunun sahibesi Büşra eşleştik. Ben Büşra'ya son zamanlarda beni çok etkileyen Ideon'u bir kaç ufak hediyeyle birlikte gönderdim (şurada bahsetmiştim). Büşra da bana şirin bir suvar süsüyle birlikte çok güzel bir kitap göndermiş: Yusuf Atılgan, Aylak Adam. İçine hoş da bir not iliştirmiş...


Uzun süredir okumadığım tarzda, yalın, çeşitli karakterlerin dilinden yazılmış, hoş ve sürükleyici bir kitapmış. Fransa'ya giderken yolda ve orada iken fırsat buldukça okudum, Civciv'e rağmen yarısına kadar geldim. Bugün yarın bitiririm sanırım, çok sardı beni. Büşra'ya çok teşekkür ediyorum beni böyle güzel bir kitapla tanıştırdığı için.

Gönderdiği şirin hediyeyi de kitap okumaktan en çok zevk aldığım köşeye astım...Bu ara değişik, sade ama ilginç bir kitap okumak istrerseniz, aklınızda bulunsun. Sevgiler!
3 yorum

  1. hediyeleşme etkinliğime beklerim:
    http://kirmizikiraz.blogspot.com/2012/09/hediyeleselim-mi.html

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.