AveSeena Cilt Bakımı Ürünleri / L'Arc-en-ciel

AveSeena Cilt Bakımı Ürünleri


6 Eylül 2012 Perşembe

Bayramdan önceki hafta Twitter üzerinden AveSeena'nın bir tweet'ine yanıt vermiş ve China Doll gece nemlendiricisinin cildimi fazlaca yağlandırdığından yakınmıştım. Hemen bana mesajla geri dönmüşler, sorunumu anlamaya çalışmışlar ve de sorunumu çözmeme yardımcı olabilecek krem numunelerinden göndermeyi teklif etmişlerdi.

Araya bayram tatilinin girmesi nedeniyle söz verdikleri kargo bugün elime ulaştı. Şirin bir karton torbadan üç minik krem numunesi çıktı. 

China Doll Gece Kremi
Mineral Sea Gündüz Kremi 
Puff Be Gone! Göz Kremi

China Doll'u biliyorum zaten. Belki kışın yağlı-karmadan kuru-karmaya dönen cildime iyi gelebilir düşüncesiyle şu an kullanmayacağım.

Mineral Sea Day Cream'i de şimdilik gece kremi olarak kullanmayı düşünüyorum. Yine sonbaharla birlikte cildim kurursa, gündüze geçirebilirim.

Puff Be Gone'i çok merak ediyordum ve hatta Project Pan'de alacağım göz kremi olarak belirlemiştim. Numune olarak gönderilen kutunun içi o kadar dolu ki, piyasadaki 15 mL'lik göz öevresi bakım kremleri düşünüldüğünde, aslında numune değil de tam boy göndermişler diyebilirim :) Çok rahat 2-3 ay kullanırım. Zaten bu göz çevresi bakım kreminin orijinal boyu 50 mL!!! Şaka gibi!

Cilt bakım ürünlerinin yorumlarını hemen yazamıyorum -haliyle- ama etkilerini anladıkça postları gelecek.

AveSeena ürünlerini Lila Kutu'dan ya da AveSeena'nın kendi web sitesinden alabilirsiniz.
6 yorum

 1. Puff be gone göz kreminin yorumlarını bekliyorum. İnşallah beğenirsin, ben de senin arkandan alacağım. Senin deneyimlerin benim için çok önemli biliyorsun.

  YanıtlaSil
 2. İnşallah Aytül'cüm :) Tamam, bir süre deneyip yazarım, bakalım etkisini ne kadar zamanda hissettirecek :))

  Bu arada, yazdığın şeye çok mutlu oldum, çok teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
 3. evet evet, bekliyorum ben de :))
  priori biti bitecek :)))

  YanıtlaSil
 4. Meycan'ım, gelip bizzat çöpe atacağım artık o Priori'yi :)))))

  YanıtlaSil
 5. deneyimleriniz nasıl milia oluşumu yaptımı göz kremi

  YanıtlaSil
 6. Yaz için kıvamını fazla yoğun bulduğumdan havaların soğumasını bekledim... dolayısıyla milia konusunda bir şey diyemeyeceğim. Ama, sanki yazın kullanmış olsam, yapma potansiyeli vardı gibi geldi...

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.