Basit&Ulaşılabilir#3: Beauty Formulas Dry&Cracked Skin Cream Ayak Kremi


20 Eylül 2012 Perşembe

Bu yazılarıma epey ara vermişim. Basit ve ulaşılabilir ürünler almadığımdan değil, ya alıp da çok memnun kalmadığımdan, ya da yazmaya sıra gelmediğinden olabilir.

Bir kaç ayak kremi denedikten (LCN Chapped Skin Balm, Lush Fair Trade, L'Occitane Foot Balm) ve hepsini de son derece sıradan bulduktan sonra "ben yalnızca ayaklarımı ferahlatacak mentollü bir krem alayım, nasıl olsa layığıyla yumuşatmayı hiçbir ürün başaramıyor" diyerek Watsons'dan Beauty Formulas'ın bu kremini aldım. 


Çatlaklar için yoğun etkili bir krem olarak bahsediliyor; ama ben kullanmadan önce ayaklarıma banyoda törpü yaptım. Yani, törpüsüz vereceği sonuçlar hakkında bir fikrim yok, açıkça yazayım. İlk gece de, deneme amacıyla bir ayağıma Lush Fair Trade'i diğer ayağıma da Beauty Formulas'ı sürüp, çoraplarımı da giyip yattım. Sabah kalktığımda Beauty Formulas kullandığım ayağım Lush kullandığım ayağıma göre çok daha yumuşaktı.Kısacası, ben mentollu, ayağı ferahlatan, güzelce de yumuşatan bu kremi çok beğendim! Bittikçe de alırım sanırım. Siz de denemek isterseniz, Watson's mağazalarından 5 TL'ye alabilirsiniz.


NOT: Beauty Formulas'ın bağlı olduğu firmanın ismini bilemiyorum; daha doğrusu şu an hatırlamıyorum. Eve gidince tüpün arkasından bakıp, "Do Test" listesinde mi, "Don't Test" listesinde mi araştırıp yazacağım.3 yorum

 1. hımm bUnu bileyMiycem görmedim memnun kalmıssınız iyi günlerDe kullanın fakaT rossmandn aldıĞım geyik yaĞı özlü ayak kreMi herşeye iyi geliyoR birde onu tavsiye etmek isderim fiyatı 5 tl 75ML ındırımde 4 oluyor diye biliyorum ...

  YanıtlaSil
 2. Çok teşekkürler öneri için! İlk Rossmann ziyaretimde bakacağım!

  YanıtlaSil
 3. riCa eDEriM herzaman...
  ! :D

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.