Lovin' Bobbi Brown Series#2: Creamy Lip Color -32 Coral Pink


6 Eylül 2012 Perşembe

Yine Münih Havaalanı'ndaki Bobbi Brown standından aldıklarımdan. Gerçekten bu kadar muhteşem çıkacağını bilseydim, daha klasik 1-2 rengini daha alırdım... aaah ah!


Niyeyse elim klasik rujlardansa, daha parlak, nemli ve şeffaf yapıda olan "creamy" rujlara gitti standda. Görevli bayandan bana uygun, hoş bir renk önermesini rica ettiğimde, getirdiği 32 Coral Pink (mercan pembesi) oldu. Fotoğrafta daha turuncuya yakın çıksa da, içinde pembelik olan, dudakta çok doğal duran nefis bir renk. Tam yaz rengi!


Dudakta görünüşü ne kadar farklı, değil mi? Ve ben bu görünüşe bayıldım! Yalnızca görünüşüne de değil:

- kremsi ve şeffaf yapısına
- dudakta ıslak ıslak durmasına
- parlaklığına
- dudağı nemlendirmesine
- sheer bir ruj için kalıcılığına da tam puan veriyorum. 

Kalıcılıktan bahsetmişken, kahve içip bisküvi atıştırdığımda, salata gibi bir şeyler yediğimde dudağımdan tamamen silinmediğini gördüm. Sandviç yerseniz, aynı performansı beklemeyin derim.

Bobbi Brown rujlar methedildiği kadar varmış. YKM, Boyner ve Harvey Nichols'ta bulabilirsiniz. Ben havaalanından 50 TL'ye almıştım. Türkiye fiyatını tam bilememkle birlikte, tahminim 15 TL civarı daha yüksek olabilir. Fırsatınız olursa, denemenizi öneririm. Ben şimdi klasik bir kaç rengini nasıl alabilirim, onun planlarını yapmaktayım :)

2 yorum

  1. evvet!!! renk oldukça cezbedici, çok da yakışmış..
    geçenlerde de dedim ya, sonbahar renkli bobbi brown rujlarım olsun istiyorum :)) Ruj değil yalnız rujlarımm :)))

    YanıtlaSil
  2. Benim de gözüm koyulara kayıyor yavaş yavaş... ama koyu göz makyajı da yapmayı sevdiğimden, evdekilerle idare edeceğim :)

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.