Maybelline Watershine No. 13 Ice Tea Ruj


25 Eylül 2012 Salı

Haftanın ilk Maybelline ürünü, La Rochelle'de bir parfümeride çok uygun fiyat bulup almış olduğum Watershine No. 13 Ice Tea ruj olsun. Aslında, yıllar önce Duty Free'den bulduğum No. 12 Nutmeg rengini bulur muyum umuduyla baktım parfümeriye; ama yoktu. Ben de en yakın sonuç olan 13 numarasını aldım.Nutmeg benim tam dudak rengimken, Ice Tea bordoya daha yakın bir ruj. Çok koyu bir gül kurusu rengi olarak tarif edebilirim. Ben açık tenli olduğum için sürünce bordoya çalıyor dudaklarımda...


Watershine rujların yumuşacık yapısını, hafif sheer ve nemli duruşunu, dudağı nemlendirmesini seviyorum.  Sürmesi çok kolay, dudakta yağ gibi kayıyor. Bendeki Nutmeg renginde kalıcılık sorunu varken, Ice Tea bana kalırsa -belki de daha koyu renk olması nedeniyle- kalıcılık konusunda daha başarılı. Tabii ki yemek yedikten sonra tazeleme istiyor; ama, onun dışında gün içinde dudaktan silinmiyor.

Uygun fiyatı ve güzel yapısıyla tercih edilebilecek bir ürün. Parfümerilerden 10 TL civarına satın alabilirsiniz.


NOT: Maybelline L'Oreal grubuna ait bir marka ve ne yazık ki hayvanlar üzerinde deney yapıyor.3 yorum

  1. süper!!! hani diyordum ya kış renkleri istiyorum diye. bundan başlayabilirim mesela :)

    YanıtlaSil
  2. Gerçekten öyle kozmetik deneyimleri ve Meycan'ım. Yazın aldım; ama tam sonbahar-kış rengi çıktı :)

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.