Avon Naturals Body Strawberry and White Chocolate El ve Vücut Losyonu


11 Ekim 2012 Perşembe

Hiç aklımda vücut losyonu almak yokken, Z'nin elinde katalogla gelip "Bunu kokladın mı???" diye sormasıyla arkadaşımıza sipariş vermemiz arasında sanırım 10 saniye falan vardı :) Avon çok akıllıca bir iş yaparak bu muhteşem çilekli ve beyaz çikolatalı vücut losyonunun kokusunu da katalogdan koklanabilecek hale getirmiş ve hepimizi tavlamıştı! Fiyatı da indirimde 5 TL gibi komik bir rakam olunca, hiç düşünmeden hepimiz siparişlerimizi verdik.


Losyon geldiğinde, kokusunun aynen katalogdaki gibi olduğunu görünce çok sevindim. Gerçekten, tam olarak "çilekli beyaz çikolata" kokuyor. Losyon değil de, bir bar çikolata sanki. Nefis bir şey! Ve bununla birlikte, nemlendirmesi son derece iyi olduğu gibi kokusunun kalıcılığı SÜPER! Bende 2 gün dayanıyor, zaten sonra da yeniden duş aldığım için gayet yeterli bir süre! Nemlendirmesi de fena değil; ama çok kuru ciltlere çok yeterli gelmeyebilir. Ben daha çok kokusuna takıldım. Ama sürerken rahat sürülen, yumuşacık bir losyon olduğunu söyleyebilirim.Ben bu vücut losyonunu çok ama pek çok sevdim. Havalar ısınıp da çikolata kokuları bana ağır gelmeye başlayıncaya kadar da sürekli kullanacağıma eminim. İndirimde yakalarsanız, kaçırmayın derim...
3 yorum

 1. aldım gelecek, hem de 2 tane :))

  YanıtlaSil
 2. Güle güle kullan Meycan'ım :)

  YanıtlaSil
 3. nasıl güzel bir koku... nasıl yeme hissi uyandıran bir losyonnn..
  harika :)))

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.