Golden Rose Rich Color Ojeler No. 28 ve 31


19 Ekim 2012 Cuma

Trendly&Friendly'nin blogunda Golden Rose Rich Color'ın 28 numarasını gördüğümde "tam aradığım sonbahar rengi!" dedim. 28 numarayı alırken 31 de aklımı çeldi. Her ikisi de sonbahara yakışacak güzellikte renkler olunca, ikisini de aldım.


Golden Rose Rich Color, Golden Rose'un yeni oje serilerinden. Büyük bir fırçası var. Ojelerin yapısı yoğun ve rahat sürülüyor. Benim tırnaklarım çok büyük olmadığı için bu kadar büyük fırçayla sürerken biraz zorlanıyorum; ama yine de, ufak olmasından iyidir. Kuruma hızı da iyi, yapısı yoğun olmasına karşın hızlı kuruyor diyebilirim. Rengi tam vermesi için ben iki kat uygulamayı tercih ediyorum. 


28 numara, pembe alt tonlu şarap rengi bir oje. Bordo değil, tam şarap rengi. Çok şık bir renk. Ben güneş ışığında bir türlü yaklayamadım rengini, ama siz Trendy&Friendly'nin blogundan bakabilirsiniz (TIK TIK).

31 numarası ise tam patlıcan moru. Her iki renk de benim kadifelerde en sevdiğim renkler, ipek gibi kadife kıyafetleri anımsatıyor. 31 numara da tırnakta çok şık duruyor. Dediğim gibi, her iki renk de, tam sonbahar-kış rengi!


Golden Rose Rich Color ojelerin 35 ayrı rengi var ve parfümerilerde 2,50 TL'ye satılıyor. Ben beğendim, aklınızda bulunsun! 2 yorum

  1. renkleri çok beğendim ...
    kışlık renklere geçmeli artık değil mi :))

    YanıtlaSil
  2. evet evet, geçmek lazım... hava soğuyor :)

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.