Yves Rocher Kelebek İndirimi Ürünleri


31 Ekim 2012 Çarşamba


Bugün Yves Rocher'nin ay sonu kelebek indirimi günü. 

Uzun süredir beğenip indirime girerse alacağım dediğim iki ürünü birden aldım. Yves Rocher Elixir 7.9 48 TL'ye, Sebo Specific Zero Defaut ise 21 TL'ye geldi. Yani iki ürünü, Elixir 7.9'un normal satış fiyatından daha ucuza aldım. Mutluyum. 

Kelebek İndirimi her ayın son günü, yani Ekim için yalnızca bugün, geçerli. 

Yalnız, mağazaya gitmeden önce hangi ürünlerde indirim olduğunu netten kontrol edin. Çünkü, web sayfasında indirimli gördüğüm Sebo Specific, Armada AVM mağazasında kelebekle işaretlenmemişti. Görevli bayanı uyarınca kasadan kontrol etti ve indirimli olduğunu doğruladı... Bilginize...

4 yorum

 1. İyi günlerde kullan.
  Elixir'in yapısı nasıl.Este lauder night repair serumu biliyorsan yapısını onunla karşılaştırır mısın.Etkileri aynı ve arada ciddi fiyat fark var:)

  YanıtlaSil
 2. Estee'yi keşke bilebilsem Shayna :)) Onunla karşılaştıramam; ama, ben daha önce 2 kere testerını kullandım bu serumun ve 3 gecede cildimdeki değişime inanamadım. Bir kere sürer sürmez toparlanmayı hissettim ve üçüncü gecenin sabahında makyaj yaparken fondöten sürmeyi unuttum :) Bu kadar iddialı konuşmayı da pek sevmiyorum; ama ben çok memnun kalmıştım.

  YanıtlaSil
 3. Teşekkür ederim.Bende şimdi online sipariş veriyorum.Bu tür serumları çok seviyorum.İnşallah bende senin kadar memnun kalırım.Sevgiler..

  YanıtlaSil
 4. Umarım memnun kalırsın :) Sevgiler, Başak

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.