Yves Rocher Ürünlerini Denedim #2


3 Ekim 2012 Çarşamba

Daha önce, Paris'ten yaptığım alışveriş sırasında bana verilen tester ürünlerden edindiğim izlenimleri yazmıştım. Hatta, bu yazıdan sonra Yves Rocher ile Twitter üzerinden yazışmış; Türkiye'de de mağazalardan tester ürün isteyebileceğimizi, mağazadan temin edemezlerse eposta yoluyla istediğimiz ürünleri kendilerine iletirsek testerlarını gönderebileceklerini öğrenmiştim. Bunun üzerine Yves Rocher'den Gençlik İksiri 7.9'un testerını istedim. Amacım, bu ürünü biraz daha uzun süre kullanarak etkisinden emin olmaktı. Gençlik İksiriyle birlikte yorgunluk karşıtı seriden Yorgunluk Karşıtı Canlandırıcı Kür ile Morluk ve Torbalara Karşı Roll-on Göz Kremi testerı yollamışlar. 


Öncelikle söylemeliyim ki, Gençlik İksiri 7.9 hala alınacak listemde! Daha önce dediğim gibi, doğum günüme kadar bir indirim olmazsa, Şubat'ta alacağım. İndirimini yakalarsam (iyi bir oranda), üstüne atlarım! Gerçekten çok güzel ve etkili bir ürün!

Diğer iki ürüne gelirsek...

1- Yorgunluk Karşıtı Canlandırıcı Kür: Bu yoğun bir krem. Güzel bir kokusu da var. Ama bana biraz ağır geldi -aynı Hydra Vegetal'de olduğu gibi. Yüzümde nemlendirici olduğunu hissettim. Bu hissi sevmiyorum. Hafif ama yoğun nem veren nemlendiriciler bana göre. İki kere kullanabildiğim için etkisini çok gözlemleyemedim. Gerçi, yalnızca 4 saatlik uykuyla durduğum bir gün, yüzümde makyajım dayandığına göre, yorgunluk izleri konusunda başarılı olmuş olabilir! Merak edenler tester isteyebilirler...2- Morluk ve Torbalara Karşı Roll-on Göz Kremi: İşte bunu beğendim! 3 gün sabah-akşam kullandım. Bu göz altı kremini de yine o 4 saatlik uykudan sonra geçireceğim uzun günden önce kullandım. Gözlerimi toparladığını rahatlıkla söyleyebilirim. Roll-on kremler genelde jel yapıda olur; ama bu öyle değil. Açık yeşil, yoğun kıvamlı bir krem ve içinde mikro-ışıltılar var. Yeşil renkle birleşince göz çevresinin daha aydınlık görünmesini sağlıyor sanırım. Ben bu ürünü çok sevdim! Elimde hala kullandığım iki göz çevresi bakım kremine ek olarak sırada bekleyen 2 adet daha göz çevresi bakım kremim olduğundan şu anda bu kremi alamam; ama, size önerim, mutlaka deneyin!


Bu serinin fiyatları diğer serilere göre biraz daha yüksek... ama denediğim ürünlerin performansı bana hak ettiğini düşündürdü. İndirim zamanlarını kollayalım derim! Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.