Blog Satışı


8 Kasım 2012 Perşembe

Uzun zamandır kullanmadığım için elimden çıkarmak istediğim ürünler var... İlgilenirseniz, yandaki e-posta adresinden iletişime geçebilir ya da yorum bırakabilirsiniz. Bütün ürünlerin yorumları blogda mevcuttur.


Satış Kuralları:

1- 20 TL'ye kadar olan ürünlerin kargosu alıcıya aittir. PTT Kargo ile gönderim isterseniz, satış fiyatının üzerine 5 TL daha ekleyip ödeme yapmanızı rica ediyorum.

2- 20 TL -50 TL arası ürün alımında PTT Kargo ile gönderimler bana ait; herhangi diğer kargo opsiyonunda, kargo ücreti alıcıya aittir.

3- 50 TL ve üzeri ürün alımında kargo ücreti bana aittir.

4- Ürünler ödemenin alındığı günün -en geç- ertesi günü kargoya verilecektir.

5- İade süresi, kargonun teslim alındığı tarihten itibaren 3 gündür.

Rareblossom Yüz Temizleme Köpüğü


20 TL -satıldı!

Tamamen organik, EcoCert sertifikalı ürün. Dörtte biri ancak kullanıldı. Benim ihtiyaçlarımı karşılamadı. Yazısı için TIKTIK

DiorSkin Nude Skin Perfecting Hydrating Concealer -001 Ivory


35 TL satıldı...

Bu kapatıcının yapısı, göz altında duruşu, nemlendirmesi çok başarılı. Çizgilere asla dolmuyor. Fakat, gün içinde tazeleme istiyor, ve benim yapabildiğim bir şey değil. Diğer concealerlarımdan sıra gelmiyor. Denemek isteyen varsa, kaçırmasın... Üçte ikisi hala tüpün içinde, minnacık bir miktarı iki göz altına da yetiyor. Yazısı için TIKTIK!

Bourjois Healthy Mix Healthy Glow Foundation -Açık Tenler İçin


10 TL

Fransa'dan getirdiğim, Türkiye'de satışı olmayan ve 2 kere kullandığım bir ürün. Ben pudra, pudra yapılı ürün çok fazla kullanmıyorum. Bu mşneral ve %96,8 doğal içerikli. Kapatıcılığı çok az; parlama önlemek için ya da transparan pudra niyetine de kullanılabilir. Yazısı için TIKTIK!

L'Oreal İnfaillible Farlar: Permenant Khaki ve Enigmatic Purple


10 TL


10 TL -satıldı!

Çok beğenerk aldım; fakat görsellerden de anlaşılıyordur, pek kullanamadım. Renkleri bana biraz koyu geldi... 

The Body Shop Shimmer Waves -Far ve Aydınlatıcı


10 TL -satıldı!

Body Shop'tan alıp bir ara sık kullandığım, daha sonra MAC allıklarımı alınca unuttuğum allığım. Peony bronzer'ı da alınca iyice kullanmaz oldum, halbuki güzel bir ürün. Kapağının bir vidası kırıldığı için fiyatını düşük tuttum. Yazısı için TIKTIK!

Lancome Le Crayon Khol Waterproof Eyeliner -01 Raisin Noir


20 TL satıldı...

Akmayan, yumuşak, son derece kaliteli bir göz kalemi. Ben göz kalemlerini çok siyah seviyorum. Lancome Raisin Noir'ın rengi de siyah; ama simsiyah değil. Bu yüzden de, Rimmel'i aldığımdan beri elim gitmiyor. Denemek isteyen olur belki diye düşündüm... Yazısı için TIKTIK!Hiç yorum yok

Yorum Gönder

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.