Essence Colour&Go Oje: 142 Go Bold!


30 Kasım 2012 Cuma

Üst üste epey bir Essence yazısı oldu; ama bu sanırım uzunca bir süre için son Essence... Hmm, hayır, olmayabilir. Bir de Essence My Base var; ondan sonra son!

Bu ojenin hikayesi komik oldu. Aslında almayı hiç düşünmemiştim. Twilight altın rengi oje yerine, teselli "ikramiyesi" olarak geldi bana. Daha sonra da, Twitter'dan Ebru ve Kova Kadınıyım Ben ile konuşurken, renginin Tenoverten Worth'e çok benzediğinden bahsettik. Hal böyle olunca, ben de hemen yazayım, gerçekten benziyor mu bir bakalım istedim... 


Essence Go Bold! içinde minicik gümüşi simleri olan açık bir dore. Ambalajında rengi daha koyu, puslu duruyor; ancak tırnakta daha açık, gümüşe yakın. Pek çok tarza uyabilecek, sade ama zarif bir renk. Yeni seri Essence ojelerini sevdim, bu oje de çok kolay sürülüyor, iki katta tam rengini veriyor (ki tek katı da yeterli olabilir) ve kuruma süresi de oldukça hızlı. 

Renk olarak bendeki Flormar Jewel Gold No. 451'e çok benzese de, Essence Go Bold! daha simli ve ışıl ışıl bir oje. 


İkinci paragrafta bahsi geçen Tenoverten Worth'le kıyaslarsak, Go Bold!un rengi daha gümüşi, Tenoverten Worth daha parlak, sarımsı bir dore. Ve kesinlikle tercih etme şansım olsa, Tenoverten Worth'ü tercih ederim. Seviyorum sarı sarı parlayan doreleri!!!!

Kaynak: birchbox.comElimde Tenoverten Worth yok, ama O.P.I Skyfall'dan Golden Eye var. Go Bold!un üstüne bir kat Golden Eye geçerek bakalım nereye varabileceğim?

Essence Color&Go serisi ojeleri Gratis mağazalarından 2,50 TL'ye alabilirsiniz

3 yorum

  1. bu rengi çok seviyorum ama çıkartırken tüm elim sim oluyor o yüzden pek elim gitmiyor sürmeye bu aralar :)

    YanıtlaSil
  2. Evet, öyle bir sorunu varmış! Dün ben süngerli asetonla temizledim; nispeten daha az uğraştım ve daha az sim oldu :)

    YanıtlaSil
  3. Mincikk syah tslaRıı sevdımmm.....

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.