Essence Twilight Serisi: 01 Renesmee Red Allık


29 Kasım 2012 Perşembe

Essence Twilight serisi sınırlı koleksiyon olduğundan, önce bu seriye yer vermek istedim. Hoş, herhangi bir ürünü herhangi bir Gratis'te kaldı mı bilmiyorum ama...

02 Alice Had a Vision -Again ve 04 Edward's Love pigmentler için BURAYA
01 Jacob's Protection oje için BURAYA

Serinin tanıtımlarını ilk gördüğümde "rengi bana göre çok kırmızı" diye düşündüğüm bir üründü. Fakat, bir kaç blogda okuyunca "kesin almalıyım" dedim. İçinde hiçbir ışıltı/sim olmayan, mercanımsı bir kırmızı. Ama, uygulandığında mat değil de, NARS allıklara benzer şekilde sağlıklı ve aydınlık duruyor.


Dokusu ince ve oldukça yumuşak. Ambalajında rengi çok iddialı gibi görünse de, çok yoğun pigmentli bir allık değil. Dolayısıyla, kolay uygulanıyor. Uygulamaya hafifçe başlayarak daha sonra renk yoğunluğunu arttırmak da mümkün. Ben açık/buğday tenli sayılırım ve cildimde oldukça hoş durduğunu düşünüyorum. Çok uçuk/açık bir kırmızı olarak kalıyor ve sıcaktan yanaklarım kızarmış gibi görünüyor. Kalıcılığı da son derece iyi, bütün gün yanaklarımdaki renk hiç solmadı.


Pigmentasyonu çok güçlü olmayan bu allığın rahatlıkla kullanılabileceğini düşünüyorum. Gratis mağazalarında, Essence standlarından bulabilir ve 9,50 TL'ye satın alabilirsiniz.

Essence Twilight serisi, 01 Renesmee Red allık


----------------------

NOT1: Çekiliş postuna yorum yapan ve birbirinden güzel şeyler yazan herkese çok çok teşekkürler! Sıra karışmasın diye yanıt yazmıyorum; ama güzel dilekleriniz ve güzel sözleriniz için çok çok teşekkür ediyorum!!! Bu deneyimleri sizinle paylaşmak çok keyifli, iyi ki yaziyorum! Sevgiler...

NOT2: Çekiliş yazısı nerde? diyorsanız, işte BURADA :)9 yorum

 1. Elmacik kemiklerini ne kadar guzel belirginlestirmis! Iste bunu kacirdigima uzulebilirim. Bu canli renk alligi sık sık kullanmani diliyorum. :)

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim Tannesi'ciğim :)

  Ya çok sevdim bu allığı, orası kesin! Sık sık da kullanacağım, orası da kesin :) Bu allık için NARS Exhibit'e çok benzer diyorlar; ama tabii düşünür müsün bilmem :)

  Öptüm!

  YanıtlaSil
 3. Evet cok benziyorlar. Fakat hic Nars alligim yok ve cok pigmentli olan Exhibit ilk Nars tercihim olmayacak sanirim... :)

  YanıtlaSil
 4. evet, ben sanırım o allığı almaya hiç cesaret edemem :))

  YanıtlaSil
 5. renge cesaret edip alamadım bembeyazım çok yakışmaş sana cnm

  YanıtlaSil
 6. Teşekkür ederim Elif Tuna, aslında bence bembeyazlara çok çok daha fazla yakışan bir renk :)

  YanıtlaSil
 7. çok hafif durmuŞ doğal olan allıklara ve seftaLi tonundakilere bayılırıM çok hoş tam ayarında iyi gülerinizde sürün sürüştürün bitirin yenisini alIn diyorum ...:)

  YanıtlaSil
 8. Bunu bitirmek istemiyoruuum :) Yenisini alma imkanı olmayacak çünkü :) Ama çok sık ve keyifle kullanacağım kesin! Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 9. ee tabı onca alışverşten sonra elde paRa kalmıyor dimi( hihihi)
  en çok yabdıgm sey aldıkdan sonra fişe bakıınca ve paramın duruma şok geçirmek ve nasıL ya demek oluyor :D

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.