Fresh Line Doğal Sünger


20 Kasım 2012 Salı

Fresh Line'dan bir ara yaptığım topluca alışverişin sonuncusu bu sünger. Aslında, öncelikle bunu almak için girmiştim... 


Kuruyken oldukça sert yapısı olan bu sünger suyla yumuşuyor. Değişik kullanım amaçları var:

- Peeling yapmak
- Yüze uygulanan maskeleri temizlemek
- Cilt makyajını temizlemek

Ben aslında bir kaç blogda peeling etkisinin kuvvetli olduğunu okuduğum için almıştım. Ama bu anlamda beni pek tatmin etmedi. Fakat, maske temizlerken kendisinden çok verim aldım. Asıl olayı ise, cilt makyajını temizlemekmiş! Yalnızca suyla yüzümdeki fondöteni tamamen çıkardı. 


Fakat, üst üste her gün kullanılabilecek bir ürün değilmiş. Ben bir kaç gün üst üste makyaj temizliği için kullandım ve çenem bir miktar kuruyup pul pul oldu. Bu yüzden, dikkatli kullanmanızı öneririm.

Doğal süngeri Fresh Line mağazalarından 15 TL'ye alabilirsiniz.
NOT1: Çekiliş postuna yorum yapan ve birbirinden güzel şeyler yazan herkese çok çok teşekkürler! Sıra karışmasın diye yanıt yazmıyorum; ama güzel dilekleriniz ve güzel sözleriniz için çok çok teşekkür ediyorum!!! Bu deneyimleri sizinle paylaşmak çok keyifli, iyi ki yaziyorum! Sevgiler...

NOT2: Çekiliş yazısı nerde? diyorsanız, işte BURADA :)3 yorum

  1. Vay bee, sadece suyla fondöteni çıkardı haa? Bravo! Ama benim yüzüm çok hassas. Bir iki kere kullansam, deriler çenemden akmaya başlar. :) Sen de kuru ciltli görünüyorsun, fazla ovalama temizlik moduna geçip de! Ben bazen yapıyorum, kendimi, çitilerken buluyorum kendimi, birdenbire! :))))

    YanıtlaSil
  2. Ben de şaşırdım :) Ve fakat, dediğin gibi, 2-3 gün üst üste kendimi "çitilemeye" kalkınca, çenem pul pul oldu. Haftalık, ya da haftada 2 kere büyük temizlik iyidir, yeterlidir :))

    YanıtlaSil
  3. aynenn süngerle temizlik daha derinden ve daha güzel oluyor bende sabahları yıkama jelini sürerim süngerle silerim sıkıp sıkıp maskeyide süNger yoluyla temizlemek prAtik bencEE....

    YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.