Fresh Line El Kremi -Vanilya


7 Kasım 2012 Çarşamba

Yaz-kış çatlayabilen ellere sahip olduğum için el kremi benim için önemli. Bir Fresh Line alışverişim sırasında kilo usulü satılan bu el yapımı el kremini görünce de denemek istedim.


Yoğun kıvamı olan bir el kremi, ancak cilt tarafından çok çabuk emiliyor. Benim ellerimi gayet güzel yumuşattı. Nemlendirme etkisi de uzun süre kalıcı. Tek eksi yanı, çok keskin vanilya kokusu olabilir. Ama havalar iyice soğuduğunda da aynı performansı göstermeye devam ederse, çok önemsemeyeceğim.


Fresh Line ürünlerinin tamamı gibi petrokimyasal, paraben içermeyen bir ürün. Fiyatı normal bir el kremine göre bir miktar pahalı (50 gr'lık ambalajı 14,50 TL'ye satın aldım). Bu yüzden, çok elzem mi derseniz, hayır. Dediğim gibi, ço soğuklarda da ellerimin çatlamasına çözüm olursa, ben almaya devam ederim.


Fresh Line mağazalarını Ankara ve Eskişehir'de bulabilirsiniz...8 yorum

 1. Krem düşkünü, vanilya kokusuna zaafı olan ve Fresh Line ürünlerindeki etkisini seven biri olarak, bunu denemek için not almalıyım. Ancak keskin vanilya kokusu, biraz düşündürdü, vanilya oranı tatlı değil daha yoğun ve keskinse sevimliliğini kaybeder o anda. Kışın o kokusu ne kadar farklılaşacak, yazını şimdiden merak ediyorum! :)

  YanıtlaSil
 2. Evet, çok keskin kokusu, rahatsız edebilir. Benim burnumun koku almıyor doğru düzgün, o yüzden kullanabiliyorum. Almayı düşünürsen önce mutlaka bir kokla :)

  Kış konusuna bakacağız :)

  YanıtlaSil
 3. Yoğun kokular rahatsız etmıyor oZaman senı canım yoksa burnum koku almıyor derken bu yazınamı has birşeydi merak ettım?
  Birde FrEş line Şuanda ankarAda nerede var?Bu krem hoşbikremcağıza benzıyor vaniLya denılınce düsünmeme gerek bıle yok ..

  YanıtlaSil
 4. Benim burnumda devüasyon var, doğuştan tıkalı ve burnumdan nefes alamıyorum normalde. Bir şeyi koklamam gerekirse kokluyorum. Ama çok yoğun ve keskin kokuları alıyorum tabii ki :)

  Bu kremin kokusu beni çok fazla rahatsız etmedi; ama, muhtemelen herkesin hoşlanacağı gibi bir kokusu yok.

  Fresh Line Ankara'da Panora AVM, Armada AVM, Kentpark AVM ve Kızılay'da YKM'nin içinde var bildiğim kadarıyla...

  YanıtlaSil
 5. oo.Çok geçmış oLsuN ya.:/
  hanı oyle deseydın bende dıcekdım ozaman yogun olanlar rahatsız etmez senı dıyE..
  bazı vanIlya KoKuları oyle oluyor gercekdende katıLıyorum cunku body shoptakı 100 ml-lık cam sısedekı vanİlya kokusundan hiç haz etmedim mesela ne kalıcılıgı var ne birşeyi :/
  yazdım goggla yerleri nerede dıye ama hata werıyor sana sorayIM dedım oyuzden tşklEr..
  Şuanda en yakın yer kızılay yKm gıbı gorunuyor dgerlerı uzak baya ama ykm de hiç çarpmadı gozume yoktur belkıde bakarım bı gıttıgımde ...

  YanıtlaSil
 6. ben vanilya hastasıyım. vanilyaya dair her kokuya bayılıyorum ve lemony fluttervari bir krem arıyordum. bu da kütiküllere aynı etkiyi yapıyorsa alacağım ne dersin?

  YanıtlaSil
 7. Msblueblack, Lemony Flutter'ın yerini tutmaz bu krem. Elleri çok güzel nemlendiriyor; ama tırnak etlerini Lemony Flutter kadar yumuşatmıyor :) Sevgiler!

  YanıtlaSil
 8. Msblueblack, ama, lemony flutter yerine Burt's Bees tırnak bakımı, ya da Moshos Garden'ın shea yağlarını önerebilirim.

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.