Lierac Gommage Douceur Peeling


21 Kasım 2012 Çarşamba

Lierac'ın bu güzel peelingini bana Şebnem'cim önermişti. Fransa'ya gittiğimde parapharmacie'den 14 Euro gibi gayet uygun bir fiyata almıştım. Shisedio peelingim bittikten sonra hemen kullanmaya başladım. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve çok da hoşuma gitti.


Bu peelingin de, diğer klasik peelingler gibi haftada 1 veya 2 kere ıslak cilde yaklaşık 30 saniye masaj yaparak kullanılması öneriliyor. Ben de böyle kullanıyorum. Yapısı kremsi, ama içinde irili ufaklı tanecikler var. Bazı tanecikleri gerçekten toz şeker tanesi boyutunda -ki bundan hoşlanmayanlar olduğunu biliyorum. Fakat, benim yüzümü çizmedi/tahriş etmedi. Hatta, kremsi yapısı sayesinde çok da güzel yumuşattı. 


Cildi de gayet güzel temizliyor. Kısacası, işini gayet iyi yapan, cildi de yumuşacık bırakan çok güzel bir peeling. Türkiye'de sanırım satışı yok, ama umarım Lierac bu ürününü de kısa zamanda ülkemizde satışa sunar.

----------------------------------


NOT1: Çekiliş postuna yorum yapan ve birbirinden güzel şeyler yazan herkese çok çok teşekkürler! Sıra karışmasın diye yanıt yazmıyorum; ama güzel dilekleriniz ve güzel sözleriniz için çok çok teşekkür ediyorum!!! Bu deneyimleri sizinle paylaşmak çok keyifli, iyi ki yaziyorum! Sevgiler...

NOT2: Çekiliş yazısı nerde? diyorsanız, işte BURADA :)5 yorum

 1. Taneli peelingleri oldum olasi cok severim mis gibi tertemiz :))

  YanıtlaSil
 2. Ben de seviyorum doğrusu, aynen senin gibi çok güzel temizlediğini düşünüyorum :)

  YanıtlaSil
 3. Gule gule kullan canim ben de pariste inatla bu peelingi tavsiye eden kadina sevgilerimi iletiyorum her kullandigimda :))

  YanıtlaSil
 4. Niye bunu TR'ye getirmiyorlar anlamıyorum :S

  YanıtlaSil
 5. Gule gule kullan canim ben de pariste inatla bu peelingi tavsiye eden kadina sevgilerimi iletiyorum :))

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.