Essence Twilight Shimmer Powder -01 Bella's Secret


31 Aralık 2012 Pazartesi

Bu pudra daha önce çok yazıldı; biliyorum. Ancak, dün Tunalı Hilmi Gratis'te şaşırtıcı biçimde denk gelince, yılbaşı gecesi kullanmak üzere aldım. Gerçekten de, özel bir günde kullanmak için çok uygun bir ürün çıktı karşıma! Dolayısıyla, bu hafta hazır yılbaşı gecesi makyajından bahsediyorken, hemen yazmak istedim.


Pudranın yumuşacık, incecik bir yapısı var. Fırçaya alırken çok çok az tozuyor ve tende ipek gibi bir his bırakıyor. Işıltısı çok dozunda. Hem çok güzel bir aydınlatıcı hem de tüm yüze çok çok hafif, "sedefli" diyebileceğim bir görünüm kazandırmak için uygun. 


Rengi, Mary Lou Manizer'a kıyasla biraz daha beje yakın ve parlaklığı bir miktar daha az. Bu da, daha doğal bir görünüm sağlıyor. Mary Lou Manizer'ı tüm yüzüme uygulamayı asla düşünemezken, Essence Shimmer Powder'ı uyguladım ve sonucu da çok beğendim.


Dağıtılmamış
Dağıtılmış

Tüm yüze Essence Twilight Shimmer Powder uygulandı.

Gördüğünüz gibi, hiç de "disko topu" gibi durmuyor yüzüm. Özetle, ben bu pudrayı çok beğendim. Pek çok Gratis'e de yeni seri Twilight koleksiyonu gelmiş. Tunalı Hilmi Caddesi'ndekinde bile bulabildiğime göre, her yerde bulunabilir diye düşünüyorum. Bu senenin son eğlenceli gecesi için yüzünüzü aydınlatacak bir ürün arıyorsanız, 9,50 TL'lik fiyatıyla bu ürünü öneririm.

Mutlu Seneler!!!!

NOT: Paraben yok; ama talk, mica var ne yazık ki...20 yorum

 1. aa sevdiğim tarzda birşeye benziyor çok güzel durmuş. Pırıltılı aydınlatıcı etkili herşeye bayılıyorum ama şu son dönemdeki sebium sorunu yüzünden mat fondoten vs kullanmam gerekiyordu bu pudra süper olur glow vermek için gidip bakayım hemen gratise bu öğlen ya da çıkışta kozzy'ye :)

  YanıtlaSil
 2. Evet evet, öğlen bir bak derim :) Hiç abartılı durmuyor, çok güzel bir pudraymış :)

  YanıtlaSil
 3. Bende daha yeni bulup aldım ve çok memnunum =) Gratis'teki satış görevlileri Mary Lou'yu da pudra olrak satıyorlar. Aydınlık bir görünüm veren pudra istiyorum deyince direk Mary Lou'yu çıkardılar önüme :S

  YanıtlaSil
 4. Koyu Kırmızı, Mary Lou çok cayır cayır ışıldıyor; bunun rengi, parlaklığı çok dozunda :) Sen de güle güle kullan, iyi seneler!

  YanıtlaSil
 5. Bu pudra sana çok yakışmış, cildinle tamamen bütünleşmiş :) Çok aydıklık ve güzel olmuşsun :)Güle güle kullan

  YanıtlaSil
 6. Çok çok teşekkür ederim, duruşuna ben de bayıldım!

  YanıtlaSil
 7. Aldığım günden beri severek kullanıyorum.Ben de tüm yüzüme hafif bir şekilde uyguluyorum.Çok doğal,sağlıklı bir görünüm sağlıyor.Elmacık kemiklerine de daha yoğun birşekilde sürüyorum.1 tane yedekledim tekrar görürsem bir tane daha alabilirim.

  YanıtlaSil
 8. Kesinlikle Begummy, yedeklemek iyi bir fikir olabilir :))

  İyi seneler!!!!

  YanıtlaSil
 9. Ben de içeriğine bakınca ilk sırada talc ve mica var diye almadım ama çoğu pudranın farın içinde mica ya da talc var:( acaba alsamıydım diye diye düşündüm şimdi sen böyle memnun kalınca..bu arada mutlu yıllar canım:)

  YanıtlaSil
 10. ben de çok seviyorum bu pudrayı ve yedekledim bile.. iyi seneler...

  YanıtlaSil
 11. Yelda, ben de dikkat etmeye çalışıyorum; ama çoğu zaman da gözüm içeriğini görmüyor :S Sen bilirsin yani :)

  YanıtlaSil
 12. Sana da iyi seneler Audrey :)

  YanıtlaSil
 13. Ne kadar doğal durmuş, hiç belli bile olmuyor cidden ^^

  Bu arada mutlu bir yıl dilerim canımmm ^^ ♥

  YanıtlaSil
 14. Böyle doğal durmasına ben de şaşırdım J.D...

  Benden de sana mutlu mutlu yıllar :)

  YanıtlaSil
 15. Cok iyi durmus Basak, cok begendim. Ben maalesef bir turlu ulasamadim bu urune, kismet belki bulurum. Mutlu yillar :)

  YanıtlaSil
 16. Teşekkürler Makyajlı Anne :) Yani herhalde yeni parti gelmiş; Tunalı Hilmi Caddesi'ndeki Gratis'te Cumartesi öğlen 5-6 tane vardı bunlardan. Hatta bütün koleksiyon pırıl pırıl duruyordu. Dolayısıyla, her yerde bulunabilir gibi geliyor :)

  Sana da mutlu mutlu seneler :)

  YanıtlaSil
 17. çok güzel durmuş, bulursam alayım hemen. iyi yıllar:)

  YanıtlaSil
 18. Dün de kullandım ve bayıldım :) Sana da mutlu yıllar Myownprivatenonsense :)

  YanıtlaSil
 19. Tüm yüzdeki duruşu şahane, tam hayal ettiğim gibi. Çok beğendim, iyi günlerde kullan. Bence de yedekle bu ürünü. :)

  YanıtlaSil
 20. Teşekkürler Tannesi'ciiim :)) Bunu bile bitirebileceğimi pek sanmıyorum; aç gözlülük etmeyeyim şimdi :)))

  YanıtlaSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.