The Body Shop Ginger Sparkle Shimmer Lotion / L'Arc-en-ciel

The Body Shop Ginger Sparkle Shimmer Lotion


27 Aralık 2012 Perşembe

Bu ışıl ışıl, pırıl pırıl ve mis kokulu vücut losyonu The Body Shop'un yeni yıl serisinden. Yılbaşı gecesi -ve ne zaman isterseniz- vücudunuzu hem nefis bir görünüme kavuşturmak hem de harika kokmasını sağlamak için bire bir!


Bu güzel losyon, TBS'in yılbaşı ruhuna uygun olarak çok şık bir ambalaja sahip. Pompalı ve minik dore kurdeleli bir şişede, 250 mL olarak satılıyor.


Kıvamı oldukça akışkan. Hafif renkli ve içi bol sim dolu bir losyon. Vücuda uyguladığınızda simler iri parçalıklar halinde durmuyor, ama vücudu ışıl ışıl yapıyor. Zencefilli ve limonlu nefis bir kokusu var. Kalıcılığı da fena değil. Simlerin etkisi de sizi önemli bir gecede -ya da günde- idare eder nitelikte. -Burada haksızlık etmişim; bir önceki gece sürdüğüm losyonun ışıltısı sabah tam olarak yerli yerindeydi; ve bütün gün de üzerimde kaldı! Bence son derece başarılı!


Vücudu yumuşatmasıyla pek ilgilenmedim ben açıkçası; simli yapısının tendeki duruşuna bayılmaktan sıra gelmedi. Aslında TBS bu yapıyı yazın da çıkarsa harika olur. Bronz tende nasıl duracağını tahmin edebiliyorum! En kötü, yılbaşından sonra indirime girdiğinde bir adet de yazın kullanmak için alacağım.

Yılbaşı gecesi siz de ışıl ışıl cildinizle parlamak isterseniz, bu güzel losyonu The Body Shop'tan 28,90 TL'ye alabilirsiniz (aslında, şimdiden indirime girmiş yanlış görmediysem...).
12 yorum

 1. Bu serinin body butter ı şu anda masamın üstünde duruyor, gün içinde sıkıldıkça elime koluma sürüyorum, hem leziz kokusu hem de güzel bir nemlendirmesi var,zaten bu marka herşeyden önce kokularıyla biz kozmetik severleri cezbediyor bence.

  YanıtlayınSil
 2. Body Butter'ı da losyonu kadar ışıltılı mı? Açığı yoktu, deneyememiştim. Değilse almayı düşünebilirim; çünkü hem nefis kokusu hem de boddy butter nemlendirmesi bir arada beni mest edebilir :)

  YanıtlayınSil
 3. Çooook güzel duruyor!

  ♥.♥
  www.naslii.com

  YanıtlayınSil
 4. Çok güzel anlatmışsın ve sanırım aşık olmuşsun! :)
  Güle güle kullan, kokusunu ben de merak ettim, gittiğimde koklayacağım! :)

  YanıtlayınSil
 5. Bende de bu serinin el kremi ve lip balmı var. Lip balm çok şeker el kreminden de gerçekten çok memnun kaldım. Bu ışıltılı losyonu da denedim çok parıltılı gelmişti ama demek vücutta dağıtınca öyle olmuyor:) bende küçük boy nuxe kuru yağ var onu da çok seviyorum. Kışın pek olmuyor da yazın yanık tene süper oluyor:)

  YanıtlayınSil
 6. Yelda, çok abartılı durmuyor vücutta da (bakınız elimin üstü) :)

  Aah o Nuxe kuru yağı pek seviyorum da, çok pahalı geliyor bana :/

  YanıtlayınSil
 7. bu tbs'nin kokulu kremlerini yiyebilirim ben o derece güzel kokuyorlar.. bunu hiç denemedim hafta sonu denerim kesin gidip..

  YanıtlayınSil
 8. Çileklisiyle birlikte bunu ben de yemek istiyorum Audrey :))

  YanıtlayınSil
 9. waww su ısıltılAraa bak harıkA!! gule gule surun bıtır cınım...

  YanıtlayınSil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.