Yeni Yıl... Hediyeler... Mutluluklar / L'Arc-en-ciel

Yeni Yıl... Hediyeler... Mutluluklar


31 Aralık 2012 Pazartesi

Biten her şey bana biraz hüzün, bolca umut verir. Özellikle yıl sonları, yeni yılın gelişi benim için her zaman kutlamaya değer bir olaydır; umutlu ve mutlu olmak için sebeptir. 

Bu mutluluğumu paylaşmak ve arttırmak için gelen hediyeler de cabası! Hediye almak da vermek de benim için bir ritüeldir... hele ki yılın böyle özel dönemlerinde, daha bir coşkuyla karşılıyorum bu ritüelleri. Bu sene de, tatlı arkadaşlarım ve onların tatlı hediyeleri coşkumu kat be kat arttırdı!

Sevgili, zarif arkadaşım İnci'nin harika kozmetiklerle dolu kutusu gözlerimi kamaştırdı! Denemek istediğim ürünlerle birlikte, hiç haberim olmayanlar da çıktı bu nefis, Paris konseptli hediye kutusundan. Bir de, harika dileklerle dolu bir yeni yıl kartı!

İnci'ciğim, ma belle et élegante amie, j'éspere que notre copinerie continue trés trés long temps! J'ai déja essayé tous les produits et ils sont trés belles cosmetiques -specialement, j'ai adoré le BB créme :) Et puis, mon petit poussin (ou, peut-étre il faut dire "mon petit dinosaure") a mangé le macaron et il etait trés content! Merci beaucoup pour tous!!! 

(Aksanların bir kısmı doğru olmadı, biliyorum; ama, mevcut klavyemde yerlerini bulamadım :D)


Sevgili arkadaşıma milyonlarca teşekkür gönderiyorum... Bu arada, harika bir de blogu var; eğer hala keşfetmediyseniz, buraya TIKLAYIN!!

Herkese mutlu mutlu seneleeeer!!!!!4 yorum

 1. Canım bayıldım postuna, dileklerine :) gayet güzel fransızcan güzel yazmışsın:) Hele o dinozorun yok mu :) Onun kostümünü yerim ben:) güle güle kullan, ruj da sana çok çok yalışmıştı haftasonu makyajında sevindim:) Yedek var bende rujdan ondan da gönderirim artık her yerde bulunmuyor olabilir çünkü:)

  YanıtlayınSil
 2. Canım İnci'ciğim :) Çok seviyorum Fransızca'yı; paraladım kendisini ama içimden böyle yazmak geldi :)

  Açıkçası, gönderdiğin herşey çok güzel, çok zevkli! Ruj harika, harika!!! Tam benim rengim :) Yedeği olmasına sevindim ;)

  Kocaman kocaman öpüyoruz dinozorumla seni!!!! Yeniden, musmutlu seneler!!!!

  YanıtlayınSil
 3. Minik Dino'ya bayıldım :) Kocaman oldu bu arada, zaman ne kadar çabuk geçiyor...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ayyy İlknur'cum yaaa, yıllar öncesine götürdün beni!!! Şu an Rüzgar'ın olduğu yaşta Çınar orada... inanılmaz gerçekten! Öpüyorum seni çok!

   Sil

"Yapıcı" olduğu sürece her türlü eleştiriye açığım. Yalnızca beğeninizi ifade etmek zorunda değilsiniz pek tabii; ama, yazar(lar)ı ya da yorumcuları kıracak, incitecek tarzda yorumlar yazmaktan kaçınmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

© L'Arc-en-ciel
Maira Gall
L'Arc-en-ciel - ©

Blog Tasarımı

Bu sitede yayınlanan yazılar ve resimlerin izinsiz kullanılması
5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına aykırıdır.